فهرست مطالب

راه اندازی یک باشگاه

۲ الی ۳ اشتباه اصلی که اکثر باشگاه داران در سال اول کار خود انجام می دهند چه چیزهایی می باشد؟

  1. درک نکردن کار

بسیاری از افرادی که باشگاه دارند برای فیتنس، برای کمک به مردم و برای فواید مفید سالم زندگی کردن دارای شور و هیجان می باشند. آنها همچنان به دنبال آموزش در فیتنس می باشند اما چیزی که نمی دانند این است که با تصمیم باز کردن باشگاه آنها صاحب باشگاه می شوند.

در این صورت باید مهارت هایی برای راه اندازی یک کار موفق از جمله بازاریابی، فروش، رهبری، بودجه بندی، برنامه ریزی کاری و مدیریت را بیاموزند. ست ها و تکرارها و تمرینات این بار را از دوش شما کم نمی کند.

  1. درک نکردن طرز فکر مشتری

چند دقیقه وقت بگذارید و خود را جای مشتری ها قرار دهید و از این زاویه نگاه کنید که اگر جای مشتری بودید چطور می توانستید به آنها کمک کنید، برای آنها بازاریابی کنید و آنها را بعنوان مشتری بلند مدت جذب کنید. مشتری هایمان مثل خودمان نیستند.

اکثر مربیان با غرور می گویند که استخدام یک مربی ایده ی هوشمندانه و سرمایه گذاری عالی می باشد. یک مربی می تواند به شما کمک کند به اهداف تان سریعتر و امن تر از زمانی که خودتان تمرین می کنید برسید.

با این وجود اکثر مربیان خودشان مربی استخدام نمی کنند. آنها به طور موثر در حال فروش چیزی هستند که هرگز روی خودشان سرمایه گذاری نکرده اند. چرا؟ به این دلیل که آنها ارزش استخدام یک مربی را باور ندارند.

  1. با یک عکس، بزرگ فکر نکنید.

وقتی اکثر باشگاه داران مکان خود را باز می کنند برای داشتن باشگاه خود هیجان دارند اما به این فکر نمی کنند که کجا می خواهند باشگاه بزنند.

بسیاری از افراد این اشتباه را می کنند اینکه کارشان کامل به خودشان وابسته است. ساعات زیادی در روز برای شما وجود دارد، بزرگ فکر نکردن موفقیت شما را محدود می کند. شروع کنید سیستم ها را در محل قرار دهید و تیمی بسازید که کاری بوجود آورند که تنها به یک شخص وابسته نباشد.

با توجه به کار باشگاه تان بیشترین افتخارتان چه چیزی می باشد؟

فرهنگ. ایجاد محلی که در آن مربیان بتوانند شغل طولانی مدت در رشد صنعت کار داشته باشند، و قادر به ساپورت خانواده خود باشند. در این نقطه کار ما تنها ما را ساپورت نمی کند  بلکه ۲۲ کارمند را تحت حمایت قرار می دهد. چند تن از این افراد ممکن است شوهر یا خانم یک خانه باشند بنابراین کل خانواده ی این افراد را تحت پوشش قرار می دهیم. ما کارمندانی داریم که به مدت ۱۰ سال است برای ما کار می کنند. محیط مثبت کار تیمی ما را قادر می سازد کار بیشتری انجام دهیم و به افراد زیادتری کمک کنیم.

چه توصیه ای دارید برای طرفداران فیتنس و سلامتی که برای کمک به مردم شور و شوق دارند ؟

دقیقا چند نفر مشتری می خواهید؟ چه مقدار پول می خواهید بدست آورید؟ آیا می خواهید یک تیم برای شما کار کنند؟

برای راه اندازی یک باشگاه تصمیم بگیرید. کسی را پیدا کنید که قبلا این مسیر را رفته باشد و در راهنمایی به شما کمک کند. سپس متمرکز شوید و اقدام کنید. اکثر افراد زمان زیادی را تلف می کنند تا برنامه ی کاملی بسازند یا بهش فکر کنند اما هیچ کاری انجام نمی دهند. وقتی بدانید دقیقا کجا می خواهید بروید باید یک مربی داشته باشید که شما را راهنمایی کند. وقتش است هر روز گامی بردارید تا به هدفتان نزدیکتر شوید.

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه