پرسش و پاسخ در مورد راه اندازی یک باشگاه

پرسش و پاسخ در مورد راه اندازی یک باشگاه

بسیاری از افرادی که باشگاه دارند برای فیتنس، برای کمک به مردم و برای فواید مفید سالم زندگی
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
4+

راه اندازی یک باشگاه

۲ الی ۳ اشتباه اصلی که اکثر باشگاه داران در سال اول کار خود انجام می دهند چه چیزهایی می باشد؟

  1. درک نکردن کار

بسیاری از افرادی که باشگاه دارند برای فیتنس، برای کمک به مردم و برای فواید مفید سالم زندگی کردن دارای شور و هیجان می باشند. آنها همچنان به دنبال آموزش در فیتنس می باشند اما چیزی که نمی دانند این است که با تصمیم باز کردن باشگاه آنها صاحب باشگاه می شوند.

در این صورت باید مهارت هایی برای راه اندازی یک کار موفق از جمله بازاریابی، فروش، رهبری، بودجه بندی، برنامه ریزی کاری و مدیریت را بیاموزند. ست ها و تکرارها و تمرینات این بار را از دوش شما کم نمی کند.

  1. درک نکردن طرز فکر مشتری

چند دقیقه وقت بگذارید و خود را جای مشتری ها قرار دهید و از این زاویه نگاه کنید که اگر جای مشتری بودید چطور می توانستید به آنها کمک کنید، برای آنها بازاریابی کنید و آنها را بعنوان مشتری بلند مدت جذب کنید. مشتری هایمان مثل خودمان نیستند.

اکثر مربیان با غرور می گویند که استخدام یک مربی ایده ی هوشمندانه و سرمایه گذاری عالی می باشد. یک مربی می تواند به شما کمک کند به اهداف تان سریعتر و امن تر از زمانی که خودتان تمرین می کنید برسید.

با این وجود اکثر مربیان خودشان مربی استخدام نمی کنند. آنها به طور موثر در حال فروش چیزی هستند که هرگز روی خودشان سرمایه گذاری نکرده اند. چرا؟ به این دلیل که آنها ارزش استخدام یک مربی را باور ندارند.

  1. با یک عکس، بزرگ فکر نکنید.

وقتی اکثر باشگاه داران مکان خود را باز می کنند برای داشتن باشگاه خود هیجان دارند اما به این فکر نمی کنند که کجا می خواهند باشگاه بزنند.

بسیاری از افراد این اشتباه را می کنند اینکه کارشان کامل به خودشان وابسته است. ساعات زیادی در روز برای شما وجود دارد، بزرگ فکر نکردن موفقیت شما را محدود می کند. شروع کنید سیستم ها را در محل قرار دهید و تیمی بسازید که کاری بوجود آورند که تنها به یک شخص وابسته نباشد.

با توجه به کار باشگاه تان بیشترین افتخارتان چه چیزی می باشد؟

فرهنگ. ایجاد محلی که در آن مربیان بتوانند شغل طولانی مدت در رشد صنعت کار داشته باشند، و قادر به ساپورت خانواده خود باشند. در این نقطه کار ما تنها ما را ساپورت نمی کند  بلکه ۲۲ کارمند را تحت حمایت قرار می دهد. چند تن از این افراد ممکن است شوهر یا خانم یک خانه باشند بنابراین کل خانواده ی این افراد را تحت پوشش قرار می دهیم. ما کارمندانی داریم که به مدت ۱۰ سال است برای ما کار می کنند. محیط مثبت کار تیمی ما را قادر می سازد کار بیشتری انجام دهیم و به افراد زیادتری کمک کنیم.

چه توصیه ای دارید برای طرفداران فیتنس و سلامتی که برای کمک به مردم شور و شوق دارند ؟

دقیقا چند نفر مشتری می خواهید؟ چه مقدار پول می خواهید بدست آورید؟ آیا می خواهید یک تیم برای شما کار کنند؟

برای راه اندازی یک باشگاه تصمیم بگیرید. کسی را پیدا کنید که قبلا این مسیر را رفته باشد و در راهنمایی به شما کمک کند. سپس متمرکز شوید و اقدام کنید. اکثر افراد زمان زیادی را تلف می کنند تا برنامه ی کاملی بسازند یا بهش فکر کنند اما هیچ کاری انجام نمی دهند. وقتی بدانید دقیقا کجا می خواهید بروید باید یک مربی داشته باشید که شما را راهنمایی کند. وقتش است هر روز گامی بردارید تا به هدفتان نزدیکتر شوید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۰۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۷دیدگاه

ارسال دیدگاه