توصیه های آرنولد شوارتزنگر برای موفقیت

توصیه های آرنولد شوارتزنگر برای موفقیت

بدیهی است که آرنولد نه تنها در صنعت فیتنس یک الگو و پیشگام است بلکه در صنعت فیلم
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
7+

نگاهی به علت موفقیت باورنکردنی آرنولد شوارتزنگر در سالن مسابقات

بدیهی است که آرنولد نه تنها در صنعت فیتنس یک الگو و پیشگام است بلکه در صنعت فیلم نیز به خوبی خود را نشان داده است. اما آیا تا کنون فکر کرده اید که او چگونه توانسته به بسیاری از اهداف شخصی که برای خود تعیین کرده برسد؟ آیا تاکنون تعجب نکرده اید که چرا همه ی چیزهای خوب برای او اتفاق می افتد؟

۸ اصل برتر تمرینات آرنولد

کسانی که نسبت به او حسادت می ورزند و عصبانی هستند که چرا آن ها نمی توانند در زندگی گامی بردارند می گویند سرنوشت او این بوده است. مساله این است کسانی که لحظات بزرگ آرنولد را می بینند هرگز گام هایی که او برای رسیدن به آنها برداشته را نمی بینند. آنها فکر می کنند که این جاده همیشه برای او راحت بوده و فرصت ها درست جلوی پای او می افتند. اینها همان کسانی هستند که فکر می کنند هیچ کنترلی در زندگی شان ندارند و چیزهای بد برای آنها اتفاق می افتد. به جای اینکه کنترل کارها را بدست گیرند و باعث شوند چیزهای خوب اتفاق بیافتد فقط گله و شکایت می کنند.

آرنولد به این معروف است که در طول زندگیش شانسی نداشته است. اگر شما چیزی می خواهید باید کاری کنید آن برایتان اتفاق بیافتد. باید سخت کار کنید و فرصت ها را پیدا کنید و وقتی آنها را پیدا کردید باید کل زندگیتان را به آن اختصاص دهید تا به موفقیت هرکدام برسید.

ارل نایتینگل گفته ” هر چیزی را باور داشته باشیم همان می شویم”. این عجیب ترین راز او بود. رازی که بسیاری از مردان هرگز در زندگی شان باور نکرده اند اما می تواند بهترین کاتالیزور تغیر کردن باشد. اگر باور کنید که بد شانس هستید هرگز پیشرفت نمی کنید و نخواهید کرد. اگر باور کنید که فرد مثبتی هستید پس هدایای بسیاری برای بخشیدن به دیگران دارید در نتیجه یک قهرمان خواهید شد. هیچ چیزی در مسیر شما باقی نخواهد ماند و سختی راه شما تنها با باوری که از خودتان دارید محو خواهد شد.

همه ی مردم ۲۴ ساعت در روز دارند.

وقتی بخواهید موفق شوید سخت کار می کنید و از این ۲۴ که همه در زندگیشان دارند بهترین استفاده را می برید. اریک توماس می گوید که ” مهم نیست فقیر هستید یا ثروتمند، همه ۲۴ ساعت در روز زمان دارند کاری که شما در این ۲۴ ساعت انجام می دهید تعیین می کند چه کسی موفق باشد”.

امروز چه کار کرده اید؟ با زمان خود چیکار می کنید؟

راز موفقیت آرنولد شوارتزنگر

اگر می خواهید بیشترین استفاده را از ۲۴ ساعت خود ببرید، پس به ۶ راز موفقیت آمیز آرنولد شوارتزنگر نگاهی بیاندازید. این شش راز، طرز زندگی کردن شما را تغیر می دهد و به شما جهت را نشان می دهد. اگر انتخاب کنید که باور آنها سخت است یا اینکه این راز جواب نمی دهند پس برای شما جواب نخواهد داد. عجیب ترین راز نایتینگل را فراموش کنید، هیچ رازی وجود ندارد. اگر مایل به سخت کار کردن نباشید پس لایق موفقیت نمی باشید. دیگر دنبال دستی که به شما کمک کند یا کاری که زندگی و عشق شما را تعریف کند نگردید.

  1. به خودتان اعتماد کنید – مهم نیست دیگران چه فکری راجع به شما می کنند. خودتان را باور کنید و هرگز به حس درونی خود شک نکنید
  2. قوانین را بشکنید – خارج از محدودیت های خود فکر کنید. کارهایی که دیگران انجام می دهند را کپی نکنید. خودتان باشید فقط خودتان!
  3. از شکست خوردن نترسید – همیشه مشتاق شکست باشید اما به جلو رفتن ادامه دهید زیرا شما رویای خود را باور دارید. قهرمانان شکست می خورند اما دوباره تلاش می کنند، زمین می خورند اما دوباره بلند می شوند، می بازند اما بعد از آن سخت تر کار می کنند. پس قهرمان باشید.
  4. به افراد منفی و مخالفان خود گوش ندهید – افرادی که می گویند تو نمی توانی انجامش دهی. اینها کینه توز و حسود می باشند، کسانی که خودشان را باور ندارند.
  5. سخت کار کنید – هیچ کار بدون تلاشی را رها نکنید، تنها موقعی شروع به شمارش کنید که احساس درد می کنید زیرا آن موقع وقت شمارش معکوس است.
  6. بخشش کنید – برای بخشش به دیگران، زمانی پیدا کنید تا به دیگران چیزی را پس دهید یا ببخشید. من دوست ندارم بگویم “بعدا پرداختش می کنم” نسخه بهتر خودم را دوست دارم “فورا پرداختش کن” به عقب برگردید و به هر کسی که به شما کمک کرد تا به اینجا برسید تشکر کنید و به آنها دین خود را ادا کنید. به دوستان و خانواده و اقوامی که در هر مرحله از این راه با شما بودند، به غریبه هایی کمک کنید که هرگز آنها را ندیده اید تا آنها تشویق شوند که به دیگران بخشش کنند.

اگر مایل به سخت کار کردن باشید فرصت هایی که دیگران دارند و فکر می کردید آنها خوش شانس هستند برای شما نیز اتفاق می افتند. و اگر سخت کار کردن خود را همراه با شوق و هیجان کنید فرصت ها بسیار سریعتر به سراغتان می آیند. به خودتان ایمان داشته باشید همانطور که آرنولد شوارتزنگر باور داشت در بدنسازی، سینما و زندگی قهرمان خواهد شد – و در آخر شما زندگی را خواهید داشت که همیشه رویای آن را داشتید و هرگز فکر نمی کردید به آن برسید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۴دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه