بهترین مکمل قبل از تمرین

بهترین مکمل قبل از تمرین

دو ماده ی اصلی وجود دارد که از نظر بالینی ثابت شده برای افزایش عملکرد عضلات، بالا بردن
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

آیا به دنبال بهترین مکمل قبل از تمرین هستید؟

وقتی افراد بتا آلانین و کراتین مصرف میکنند عضلات بدون چربی آنها افزایش می یابد و پس از ۱۰ هفته تمرین قدرتی در مقایسه با گروهی که مواد را جداگانه مصرف میکردند، افزایش سه برابری در قدرت آنها مشاهده شد. جالب توجه است در گروهی که تنها کراتین مصرف میکردند هیچ گونه تغییر ترکیب بدنی در آنها مشاهده نشد.

مزیت های کراتین و بتا آلانین اثراتی بیشتر از افزایش حجم عضله و قدرت میباشد.

این دو ماده بنظر میرسد عملکرد فرد را افزایش و همچنین نیروی تازه ای به فرد در باشگاه میدهد. مطالعات پیشین کراتین را با ترکیب کراتین و بتا آلانین مقایسه کرد. پنجاه و پنج نفر در این تحقیق شرکت کردند و مشخص شد افرادی که مکمل ترکیبی کراتین و بتا آلانین را مصرف کردند پیشرفت های بیشتری در استقامت، قدرت، حجم تمرین، زمان بهبود و نیروی تازه بدنی داشتند. یک عنصر کلیدی برای قبل از تمرین ریشه چغندر است. از نظر پزشکی ثابت شده اتساع (گشاد سازی عروق) عضلات را افزایش میدهد. ریشه چغندر احتمالا بهترین منبع طبیعی نیترات های آلی است.

زمانیکه محققان انگلیسی به افراد سالم مقدار متفاوت و انواع ریشه چغندر دادند، فشار خون آنها به طور چشمگیری کاهش یافت و جریان خون آنها بالا رفت.

و آخرین مورد، لوسین (یک آمینو اسید آبگریز متشکل از پروتئین) یک مکمل حیاتی برای قبل از تمرین است که دارای خواص آنابولیکی میباشد. مجموعه ای از مطالعات سلولی به وضوح نشان داده است که لوسین مستقیما یک ترکیب مهم در ماهیچه به نام Mtor را فعال میکند.Mtor برای انجام سنتز پروتئین سیار حیاتی است. تحقیقی جدید اثرات مکمل با دوز بالای لوسین را با تمرین ورزش استقامت با شدت بالا بررسی کرد. افراد قبل و بعد از تمرین اسکوات که منجر به خستگی می شد، لوسین مصرف کردند.

با مصرف مکمل لوسین نیروی کمتری از بدن خارج شد. اگر شما مکملی میخواهید که تمامی این مواد فعال را داشته باشد به جای اینکه بخواهید پول زیادی برای خرید جداگانه ی هر یک از این مواد بدهید مکمل BPI’S PUMP-HD را امتحان فرمایید.

منبع: فلکس آنلاین

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۹۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۵دیدگاه

ارسال دیدگاه

5 دیدگاه در “بهترین مکمل قبل از تمرین

  1. Avatar
  2. Avatar
  3. Avatar
  4. Avatar
  5. Avatar

ارسال دیدگاه