فهرست مطالب

برانچ وارون برای دومین بار پیاپی قهرمان ارنولد کلاسیک شد.

شکست ولف با هزار حرف و حدیث … نزول آقای تیغ در ارنولد کلاسیک!

گزارش تحلیل وزن به وزن مسابقات مردان

مسابقه سرتاسر هیجان بخش مردان:

مهیج ترین و بسیار دیدنی ترین فینال مسابقات در شب ۵ مارس ۲۰۱۲ رقابت مردان با حضور ۱۴ بدنساز در هتل اوهایو برگزار شد و در نهایت برانچ وارون در غیاب قهرمان سال گذشته کای گرین به عنوان قهرمانی جام ۲۳ لقب گرفت او برنده جایزه ۲۵ هزار دلاری مسابقات شد***قهرمان جایزه ۱۳۰هزار دلاری شد.

برانچ وارون مقام اول: امسال در حالی این عنوان را کسب کرد که کمتر کسی فکرش را میکرد برانچ، دنیس ولف، ایوان سنتوپانی برترین های شب فینال نسبت به سایر رقبا بودند و هر ۳ حکم مقام اول تا سوم را مشخص میکردند، در پایان مسابقه مقدماتی سنوناپی آماده نشان داد اما درشب فینال و در یک رقابت حساس میان این ۳ فولاد مرد در نهایت وارون نگاه داوران را به سوی خود خیره کرد و قهرمان مسابقات ارنولد کلاسیک شد.

مقام دوم مسابقات به دنیس ولف رسید: این مقام درحالی کسب کرد که کمتر کسی فکر میکرد دنیس ولف نایب قهرمان شود. ولف که برتری کاملی از لحاظ حجم کات نسبت به برانچ داشت ولی رای داوران چیز دیگری بود!

در سایت مشهور پرورش اندام هم این موضوع اثبات شده بود! به نطر بیشتر کارشناسان در المپیا این موضوع ثابت خواهد شد ولف هم بر برانچ برتری خواهد داشت.

مقام سوم ایوان سنتوپانی: درخشش خیره کننده در ارنولد کلاسیک زنگ خطر برای مدعیان در رقابت های مهم حرفه ای ها

ایوان که در پایان دوره مقدماتی شانس اول قهرمانی بود و در صدر قرار داشت در شب فینال مسابقات ارنولد کلاسیک سقوط کاهشی داشت و در بخش فیگور نمایشی هم خوب ظاهر نشد.

ایوان نقطه ضعف های زیادی دارد که درسال بعدی جبران خواهد کرد و بدون شک یک زنگ خطر جدی خواهد بود برای مدعیان در سال های بعدی در آینده درباره این ورزشکار بیشتر خواهید شنید.

جوایز:

۱st Branch Warren — $۱۳۰,۰۰۰
۲nd Dennis Wolf — $۷۵,۰۰۰
۳rd Evan Centopani — $۵۰,۰۰۰
۴th Ben Pakulski — $۳۰,۰۰۰
۵th Dexter Jackson — $۱۵,۰۰۰
۶th Lionel Beyeke — $۱۰,۰۰۰

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه