25 شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه ( قسمت دوم )

۲۵ شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه ( قسمت دوم )

در کنار پروتئین و چربی سالم باید به مصرف یک کربوهیدارت کند هضم در زمان صبحانه بپردازید. توصیه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

شیوه مبارزه با چربی

وقتی فردی آرزو دارد یک شکم شش تکه داشته باشد و برای رسیدن به این آرزو عجله هم داشته باشد. مطالعه این مقاله بسیار ضروری به نظر می رسد. ادامه مقاله دیروز…

برای دریافت ۲۵ شیوه مبارزه با چربی ذکر شده ،مقاله قبل و همچنین مقاله های روزهای آینده را پیگیری فرمایید.

  • کند حرکت کنید

در کنار پروتئین و چربی سالم باید به مصرف یک کربوهیدارت کند هضم در زمان صبحانه بپردازید. توصیه ما به شما دو برش نان تست تهیه شده از گندم یا یک فنجان جو دوسر پخته شده است. کربوهیدرات های کندهضم منجر به توسعه فرآیند چربی سوزی به وسیله حفظ سطح انسولین پایدار و افزایش حجم چربی سوزی در حین تمرین می شوند. همچنین با مصرف این مواد غذایی تا چندین ساعت انرژی پایدار خواهید داشت. زیرا غلات به کندی هضم می شوند و به تدریج مغز و عضلات تان را تغذیه می کنند. پژوهش ها نشان داده وقتی بدنسازان مصرف می کنند کربوهیدرات های هضم در زمان صبحانه و ناهار، دارای سطح انسولین پایین تر و فرآیند چربی سوزی بیشتر در طی روز هستند و این در مقایسه با افرادی است که به مصرف کربوهیدرات های سریع الهضم می پردازند در عضلات شان گلیکوژن عضله به صورت بهتری ذخیره می شود و به این شکل منجر به استفاده بیشتر از چربی می شوند. علاوه بر آن فیبر موجود در گندم به فرآیند چربی سوزی و حفظ احساس پری کمک می کند، به این صورت، بیش از حد پرخوری نمی کنید.

  • در کنار صبحانه تان به مصرف نصف یک میوه گریپ فروت بپردازید

این میوه را یک غذای چربی سوزی عالی در نظر بگیرید خاصیت چربی سوزی این میوه می تواند به موجب توانایی اش در کاهش سطح انسولین و افزایش سطح ویتامین c باشد، اعتقاد بر این است که میزان بالای ویتامین C در فرآیند چربی سوزی موثر است.

  • جودوسر بخورید

فرض کنیم که چند ساعتی از زمان صرف صبحانه گذشته است. زمان مصرف یک وعده غذایی دیگر فرا رسیده است. برای به حداکثر رساندن فرآیند چربی سوزی نیازمند مصرف ۶ الی ۸ وعده غذایی مختصر به فاصله ۲ الی ۳ ساعت در روز هستید، تا به این شکل به حفظ نقطه اوج متابولیسم تان بپردازید. جودوسر یک میان وعده چربی سوز فوق العاده شبیه نان گندمی است که برای صبحانه میل کرده اید. جودوسر حاوی میزان قابل توجهی فیبر است با مصرف یک فنجان جودوسر پخته فرآیند چربی سوزی را به اوج برسانید.

  • مصرف پنیر محلی را نیز فراموش نکنید

هیچ غذایی بدون یک منبع خوب پروتئینی کامل نیست و پنیر محلی جزء این منابع خوب است. مناسب و دوست بدنسازان زیرا دارای حجم بالای پروتئین است و کربوهیدرات اندکی دارد. یک فنجان پنیر محلی حاوی ۲۸ گرم پروتئین و ۶ گرم کربوهیدرات است. این پروتئین حاوی کازئین کند هضم است که تجزیه و تحلیل عضلانی را کاهش می دهد و سبب می شود مدت طولانی تری گرسنه بمانید. فقط کافی است اطمینان حاصل کنید که پنیر تان از شیر ۱ درصد چربی تهیه شده باشد.

  • عصاره چای سبز را فراموش نکنید

چای سبز حاوی کافئین و کتچین است، اجزاء گیاهی که به فرآیند چربی سوزی کمک می کنند و بهترین ضربه استفاده از ۵۰۰ میلی گرم عصاره چای سبز سه بار در روز قبل از هر وعده غذاست.

  • گرم کردن قبل از تمرین با وزنه

ده دقیقه قبل از شروع تمرین های استقامتی خودتان را روی تردمیل، دوچرخه ثابت یا با سایر تجهیزات تمرین های کاردیو گرم کنید در این صورت منجر به افزایش دامنه چربی سوزی می شوید. پژوهش ها نشان داده می توانید با انجام یک سری تمرین های هوازی به صورت مختصر و تحت عنوان گرم کردن خود قبل از تمرین با وزنه ۱۵۰ کالری بیشتر بسوزانید.

ادامه دارد…

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۰۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۷دیدگاه

ارسال دیدگاه