چهار مکمل بدنسازان حرفه ای

چهار مکملی که عصای دست بدنسازان حرفه ای است

بازبینی ترکیبات قبل از تمرین وقتی که در جستجوی مکملی مناسب برای وعده قبل از تمرین خود هستید باید

بازبینی ترکیبات قبل از تمرین

وقتی که در جستجوی مکملی مناسب برای وعده قبل از تمرین خود هستید باید به برچسب محصول دقت کنید تا حاوی عناصر کلیدی باشد . در این مقاله برخی از ترکیبات مهم برای مکمل های قبل از تمرین را بررسی می کنیم . وقتی به باشگاه می روید می خواهید پر انرژی باشید و برای انجام بهترین تمرین ممکن آمادگی لازم را داشته باشید . آنچه شاید ندانید این است که انرژی در چندین مدل به دست می آید .

در واقع از طریق چندین فرآیند فیزیولوژیکی متفاوت این اتفاق رخ می دهد . نیاز است که بدن خود را با طیف گسترده ای از منابع انرژی تامین کنید تا مطمئن شوید که از تمام روش ها انرژی لازم را کسب کرده اید . در ادامه به برخی از منابع انرژی اشاره می شود که می توانند سطح توان بدن را ارتقاء دهند و جالب است که برخی مکمل ها همه آنها را به صورت دارا هستند .

  کوآنزیم Q10

چربی ها را از ذخایر برای تولید انرژی تمرین استخراج می کند . کو آنزیم ها کمک می کنند به تسهیل واکنش های مثبت در بدن و Q10 هم اهمیت ویژه ای دارد برای هدایت جریانی که در آن چهار مکملی که عصای دست بدنسازان حرفه ای است برای تولید ATP مورد استفاده قرار می گیرد . بدن شما خودش کوآنزیم Q10 تولید می کند اما این تولید بعد از ۲۰ سالگی کاهش می یابد . کوآنزیم Q10 نام دیگرش ubiquinone است که به وسیله میتوکندری سلول ها ( جایی که بیشترین انرژی بدن تولید می شود ) متمرکر می شود . مصرف مکمل کوآنزیم Q10 باعث کاهش خستگی حین تمرین و افزایش ریکاوری بین جلسات تمرین می شود .

CORDCEPS

جذب اکسیژن را برای کارایی بهتر هوازی و تمرین وزنه ارتقاء می دهد . این مکمل یک قارچ تبتی است و با تاریخچه ای طولانی در طب چینی چون در تولید انرژی و سلامتی اثرات مثبتی دارد . کسانی که این مکمل را مصرف می کنند اغلب متوجه بهبود سطح انرژی حین تمرین هوازی و تمرین وزنه می شوند که در نتیجه افزایش جذب اکسیژن اتفاق می افتد .
تحقیقات همچنین نشان داده است که سطح ATP هم افزایش می یابد و این منجر به بهبود انقباض عضله و سنتز پروتئین می شود . دز مصرفی ایده آل این مکمل ۹۰۰ الی ۱۲۰۰ میلی گرم ۲ بار در روز است .

 تایروسین (Tyrosine)

بهبود دهنده شیمی مغز برای ارتقاء روحیه و افزایش انرژی است . این آمینو اسید یک ستاره برای افزایش انرژی و تمرکز محسوب می شود . تایروسین تولید چندین ناقل عصبی از جمله ( اپی نفرین ) . ( نورپی نفرین ) و دوپامین را حمایت می کند . افزایش سطح اپی نفرین باعث کاهش خستگی چه حین تمرین و چه در دیگر اوقات پر استرس می شود .

کراتین

افزایش دهنده انرژی عضلانی کراتین ATP بیشتری را درست در جایی که به آن نیاز دارید تولید می کند یعنی در عضله ای که در حال انقباض است  .
 این بالانس خوبی است با کوآنزیم Q10 که ATP  را در کل بدن تولید می کند . کراتین انرژی آنی زیادی تولید می کند در حالی که کوآنزیم Q10 برای انرژی ATP بدن پشتیبان تهیه می کند .
تحقیقات اخیر حاکی از آن است که کراتین احساس سر زندگی را با تامین انرژی آنی بیشتر برای سلول های مغز افزایش می دهد .

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۱دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۳دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۳دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۴۹۲دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۶۳دیدگاه
تغذیه قبل وبعد تمرین بدنسازی
قبل و بعد از تمرین بدنسازی چه ...
 
۳۵۳دیدگاه

ثبت دیدگاه

3 دیدگاه در مورد “چهار مکملی که عصای دست بدنسازان حرفه ای است

    1. مربی سایت: