دوپینگ موزیک با بیش از ۶۰۰۰ موزیک بدنسازی در ۶ DVD

  اگر موزیک را از ورزش بدنسازی و ایروبیک کم کنیم حداقل ۵۰ درصد کیفیت آن رشته ها کم خواهد شد موزیک انگیزه و تحرک ورزشکاران را چندین برابر می کند در واقع دوپینگی مجاز است. امروزه در صورت نبودن موزیک، باشگاه محلی برای صحبت و خمیازه خواهد شد اکثر موزیک های مورد استفاده در باشگاه های ایران، خارجی و دارای ریتمی تند است تعدادی هم از موزیک های پاپ ایرانی استفاده می کنند.

باشگاه ها دیر به دیر موزیک های خود را عوض می کنند و تکرار آهنگ ها باعث اذیت شدن اعصاب و روان ورزشکاران می شود.

%۹۹ ورزشکاران اعتراضی به موزیک و مدیر باشگاه نمیکنند اما از پخش تکراری آنها ناراحتند. شما در نظر بگیرید آهنگهای محدود و تکراری هر روز ذهن و اعصاب ورزشکاران را هنگام تمرین اذیت میکند در حالی که تغییر آهنگ ها انگیزه و انرژی جدیدی به آنها خواهد داد.

سایت Bodyfull محصولی آماده نموده که این مشکل را برای چندین سال حل می نماید.

۶/۰۰۰ آهنگ خارجی با ریتم تند برای شما آماده نموده ایم این ۶۰۰۰ آهنگ از میان ۲۰۰/۰۰۰ آهنگ گلچین شده است.

تصور کنید ۲۴/۰۰۰ دقیقه آهنگ جدید چه انگیزه و  انرژی جدیدی به باشگاه شما و خود شما تزریق می کند.

در نظر بگیرید اگر روزانه ۸ ساعت در باشگاه خود موزیک پخش کنید از اولین تا آخرین آهنگ ۵۰ روز طول می کشد و در تمام روز ورزشکار احساس خستگی نمی کند چون آهنگ ها تکرار نمی شوند و ۹۰% این آهنگ ها اجرای ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۱ می باشد.

باشگاه ها و مربیان ایروبیک می توانند به سلیقه  خود از میان این آهنگ ها تعدادی را با گام و ریتم خود انتخاب کنند و برای تمرین آماده کنند.

اگر شما برای اجرای موزیک از رایانه استفاده می کنید می توانید رایانه را به طریقی تنظیم کنید تا حتی موزیک ها را به ترتیب هر روزی اجرا نکند  تا حتی از این طریق هم تکراری نباشد.

نظرات تعدادی از مشتریان ما که از محصول دوپینگ موزیک استفاده کردند :

باشگاه رهام : موزیک های خوب زیاد داره البته من همشون رو گوش ندادم بصورت رندم توی  هر سی دی دور زدم خوب بودند. خیلی هاشو من تا حالا گوش نداده بودم .

باشگاه ارس : دوپینگ موزیک اسم مناسبی گذاشتید بهش میاد واقعا اعصاب ما را از دست موزیک های قدیمی خودمون راحت کردید .

باشگاه دلتا : من راضی ام. قیمتش کمی گران بود ولی خوب بود .

باشگاه طناز : همینطور که گفتید مربیان ایروبیک ما خیلی از داخلش موزیک جدا کردند تشکر هم میکنم ما ۳ تا مربی ایروبیک داریم که هر کسی سبک خودش کار میکنه .

باشگاه شراگین : عالی بود بچه های باشگاه میخواستند سه بار از روش کپی کردم پولش جبران شد راضی باشید.

باشگاه اکسیر : چند سالی بود موزیکم را عوض نکرده بودم ما ۵۰۰ تا موزیک داشتیم همینطور تکرار میکردیم با اینکه زبان نمیدونم اما کلام اکثرش را حفظ شده بودم بچه های باشگاه تعجب کردند موزیک ها اینقدر جدید شده.

باشگاه رویال : به مدیر سایت بگویید محصول خوبی بود اگر بازم بتونه موزیک جدید گیر بیاره من خریدارم من توی ماشینم هم ازش استفاده میکنم البته با اجازه شما.

باشگاه قهرمانان : من فکر میکردم موزیکی نیست که تا حالا توی باشگاه ما پخش نشده باشه ولی سخت در اشتباه بودم. ممنون از کار خوبتون.

باشگاه زاگرس : اگه یکروز از من بپرسند بهترین دوپینگ چیه من حتما شما را معرفی میکنم البته سی دی های شما رو.

باشگاه موزون : با تردید زیاد خریدم اما واقعا راضی کننده بود گران هست ولی تاثیر زیادی روی جو باشگاه گذاشته.

باشگاه نیاوران : هم موزیک ها خوب بود هم سایتتون مطالب عالی داشت از خبرهای بدنسازی که سریع منتشر میکنید حال کردم شما حتی بهتر و سریعتر از روزنامه ها خبر میدید.

باشگاه چیتا : من به خرید تلفنی و اینترنتی اعتماد نداشتم ولی خوب بود اعتمادم جلب شد راستش اول میترسیدم پول بحساب بریزم ولی حالا به این مدل خرید اعتماد دارم البته  قابل شما نداره ولی خوب …

باشگاه طوفان : من راضیم نظر خاصی ندارم ولی اگر بازم موزیک داشتید من پایه ام باشگاه ما پر از دی جی و رپر و …. بچه ها هم راضی اند.

باشگاه دارابی : من بخاطر موزیک های شما مجبور شدم باندها و سیستم صوتی باشگاه رو عوض کنم آخه موزیک های جدید از سیستم صوتی ما سرتر بود.

باشگاه مهر اباد : با این موزیک ها احساس میکنم باشگاهو تازه افتتاح کردم.

باشگاه فرزام : من از توی این موزیک ها ۴۰۰۰ تابه سلیقه خودم گلچین کردم اگه میخواهید میفروشم.

باشگاه کات : یاشاسین بادی فول – یاشاسین تراختور.

باشگاه تن ورز : واقعا خوبه ۴۵ تومان ارزش داره.