بررسی مکمل ANO TEST

ANO TEST شماره مکمل های ترکیبی موجود در بازار هر روز بیشتر و بیشتر می شود حقیقت این

ANO TEST

شماره مکمل های ترکیبی موجود در بازار هر روز بیشتر و بیشتر می شود حقیقت این است که فقط آزمون و خطا به شما نشان می دهد کدام مکمل جواب می دهد. اینجا محصولی از شرکت ماسل تک را معرفی می کنیم که افزایش دهنده تستوسترون معرفی شده و از عناصر بسیار آشنا و مؤثری هم برخوردار است. عناصری که اینجا بررسی می شود در این مکمل از شرکت ماسل تک وجود دارند که کم و بیش با خواص هر کدام از آنها آشنایی دارید .

اسید دی آسپارتیک

این آمینواسید نشان داده که هم مقدار هورمون LH را در بدن افزایش می دهد و هم مستقیم تولید تستوسترون را بالا می برد .یک تحقیق گزارش داده که افراد مصرف کننده این آمینواسید به مدت فقط ۳ هفته شاهد افزایش ۴۰ درصد در سطح تستوسترون بودند.

کراتین

تحقیقات نشان داده که مصرف نوع دستکاری شده این ماده باعث افزایش تعداد گیرنده های آندروژن در سلول های عضله می شود. گیرنده های آندروژینی، تستوسترون بیشتری می تواند به آنها بچسبد و رشد عضلانی بیشتری را باعث شود . این به طور ویژه وقتی اهمیت دارد یک مکمل افزایش دهنده تستوسترون مثل دی آسپارتیک اسید را مصرف می کنید .

بورون

شواهد یکسانی وجود دارد که این میزان می تواند سطح تستوسترون آزاد را بالا ببرد، نوعی از تستوسترون که به حامل SHBG  در خون باند نشده است . SHBG مانع می شود که تستوتسترون خون را ترک کند و وارد سلول عضله شود و به گیرنده های آندروژن بچسبد. بنابراین هرچه تستوسترون آزاد بیشتر باشد پتانسیل رشد هم بیشتر است . بورون می تواند حتی سطح استروژن را کاهش دهد که باعث افزایش بیشتر تستوسترون می شود.

گلوتامین

شاید بدانید که گلوتامین سطح هورمون رشد را زیاد می کند ، این هورمون هم مثل تستوسترون آنابولیک است و می تواند به رشد عضله و چربی سوزی کمک کند . اما یک بررسی نشان داده که وقتی افراد مصرف آمینواسیدهای شاخه ای را با گلوتامین ترکیب می کنند این ترکیب می تواند کاهش دهنده هورمون مخرب کورتیزول باشد . چون کورتیزل هم تولید تستوسترون را کم می کند ، کنترل آن کلید دیگری است برای بالا رفتن سطح تستوسترون.

BCAAS

آمینوهای شاخه ای مهمترین آمینوها برای رشد عضله هستند . لیوسین مستقیم باعث سنتز پروتئین عضلات می شود و دو آمینوی دیگر از ساخت پروتئین عضله حمایت می کنند . این آمینواسیدها نشان داده اند که سطح کورتیزول را کم می کنند و در نتیجه به افزایش تستوسترون و رشد کمک می کنند.


ثبت دیدگاه