Anator P70

Anator P70 این مکمل شاید یکی از عجیب ترین مکمل هایی باشد که ادعاهای عجیبی در مورد آن

Anator P70

این مکمل شاید یکی از عجیب ترین مکمل هایی باشد که ادعاهای عجیبی در مورد آن نیز شده است و در همین قسمت از کتاب به شرح این ادعاهای عجیب و غریب که کمپانی سازنده در مورد این محصول بیان کرده و اشاعه داده است خواهیم پرداخت.

ژنتیک

گفته می شود در ورزش های قدرتی و مخصوصا در پرورش اندام داشتن ژنتیک پایه برای موفقیت و پیشرفت در این رشته الزامی است و کسانی که ژنتیک غالب و بهتری دارند در قیاس با کسانی که ژنتیک در مورد آنها چندان مهربان نبوده است رشد سریع تر و چشمگیرتری را تجربه می کنند.
حتما شما نیز برخی از افراد را به عینه دیده اید که علیرغم داشتن علاقه شدید به رشته پرورش اندام و با وجود هزینه های سنگین می پردازند و علیرغم اینکه ده برابر بیش از من و شما هم در این رشته زحمت می کشند اما با این وجود رشدی که باید و شاید را تجربه نمی کنند و همواره از این بابت هم سر خورده و ناخرسند هستند!

در مورد این فراد به واقع می توان گفت که ژنتیک در حق شان نامردی کرده است و از این حقیقت نیز نمی توان گذشت افرادی که ژنتیک متوسط دارند نیز پس از مدت زمانی که بدن و عضلات، رشد پایه خود را تجربه کرد به واسطه محدودیت های ژنتیکی که همه ما داریم و از فردی به فرد دیگر متفاوت است متوقف می شوند و رشد نیز روز به روز کندتر می شود.

به تاریخ می پیوندند!

گفتیم که ادعای عجیبی در مورد این مکمل شده است و یکی از این ادعاها که از سوی سازندگان بیان می شود نیز این بوده است که با به بازار آمدن این مکمل مشکل محدودیت های ژنتیکی به تاریخ می پیوندند اما در مورد اینکه با استفاده از این مکمل می توان از مرز محدودیت هایی که ژنتیک بر آدمی رقم می زند گذشت و حصار ژنتیک را شکست جای تردید شدیدی وجود دارد!
پذیرفتن این ادعا که با استفاده از این مکمل می توان بر ژنتیک غلبه کرد کمی ناممکن به نظر می رسد ولی مکمل های تولیدی این کمپانی الحق و الانصاف جواب دهی قابل قبولی داشته اند هر چند این مسئله موجب نمی شود تا همه ادعاها و مخصوصا ادعای بزرگی که سازندگان این محصول کرده اند را صد در صد پذیرفت!

Anator P70

تاثیر بر روی DNA

سازندگان این مکمل ادعا می کنند که این محصول بر روی DNAتاثیر شدید داشته و رشد عضلانی را از طریق تاثیری که بر روی ژن ها دارد تشدید می کند!!! البته در ادامه، سازندگان ادعای خود را اینگونه تعدیل می کنند که این محصول بر روی ژن ها و DNA تاثیر گذاشته و موجب می شود تا شما بتوانید از تمامی توان ژنتیکی که در چنته دارید در زمینه رشد دادن عضلات خود استفاده کنید.
داستانی که در تشریح این مکمل از سوی سازندگان بیان می شود در حقیقت داستان قدیمی و کهنه بازاریابی و اغوا کردن مشتری و بازی با کامات و القای مفاهیم غیر واقعی به ذهن مشتری است.
ابتدا اینگونه ادعا می شود که با استفاده از این مکمل محدودیت های ژنتیکی به تاریخ می پیوندند و سپس سر و ته قضیه هم می آید که با مصرف این مکمل می توانید از حداکثر قابلیت های ژنتیکی که در رشد دادن بدن خود از آن برخوردار هستید بهره مند شوید و این در حالی است که بین این دو مفهوم فاصله فاحشی وجود دارد!

نکته ای ظریف

تحریک بدن برای استفاده از قابلیت های بالقوه ژنتیکی در رشد دادن عضلات به وسیله این مکمل را می توان با کمی ارفاق پذیرفت ولی توجه داشته باشید که هرگز و تحت هیچ شرایطی رد شدن از مرز محدودیت های ژنتیکی، آنهم با استفاده از این نوع مکمل و یا هر نوع مکمل دیگر را نمی توان ادعایی قابل تحقق و قابل اثبات دانست و در این مورد باید صریحا اعتراف کنم که شرکت سازنده بسیار بلند پرواز تر از آنچه که در دنیای واقعی می توان به آن دل بست ظاهر شده است!

محور ژنتیک

تمام مانوری که سازندگان این محصول در تشریح و در تبلیغ آن داده اند همانگونه که خود مطالعه کردید حول و حوش محور ژنتیک می چرخد و ادعا می شود که آزمایشات بالینی انجام شده در این زمینه که بر روی اثر این مکمل انجام شده است نیز این موضوع را تایید کرده است و این در حالی است که داستان تایید شدن ادعای سازندگان در آزمایشات بالینی نیز امروزه تا حدود زیادی کلیشه ای و نخ نما شده است.

مشخصات محصول

این محصول در بسته بندی های ۳٫۳ پوندی تهیه شده و به بازار عرضه شده است و هر سروینگ از آن نیز در حدود ۹۵ گرم بوده است و هربسته از این محصول برای ۱۶ بار مصرف مناسب خواهد بود. هر سروینگ از این محصول در حدود ۳۲۰ کالری انرژی در خود دارد که ۱۰ کالری از این مقدار از چربی ها تامین می شود و با این حساب می توان گفت که این مکمل چربی نیز در خود دارد.

چربی

در هر سروینگ از این محصول یک گرم چربی وجود دارد و با توجه به اینکه هر سروینگ از این مکمل در حدود ۱۰۰ گرم بوده است این یک گرم، ناچیز به شمار می رود اما داستان به همین ختم نمی شود و در هر سروینگ از این محصول در حدود ۱۰ گرم کلسترول مفید هم می یابید و همانگونه که می دانید کلسترول برای ساخته شدن هورمون مردانه تستوسترون در بدن مورد نیاز است و شاید وجود همین مقدار کلسترول در ترکیب این مکمل نیز برای همین منظور بوده  باشد.

دیگر محتویات

هر سروینگ از این محصول در حدود ۵۷ گرم قند در خود دارد و در نهایت در هر سروینگ از این محصول شما ۲۰ گرم پروتئین خواهید یافت. ۶۵ میلی گرم کلسیم و ۰٫۷ میلی گرم آهن و در حدود ۶۰ میلی گرم سدیم نیز در هر سروینگ این محصول دجود دارد و علاوه بر موارد یاد شده مقادیری از ترکیبات زیر نیز در ترکیب این مکمل یافت می شود:

•    L-Phenylalanine
•    Phenylalanine Ethl Ester
•    L-Leucine
•    Creatine Monohydrate
•    L-Alanine Methyl Ester
•    …
تمامی آنچه که کمپانی سازنده در مورد این محصول گفته بود همین بود که خواندید و تمامی مواد و ترکیبات موجود در بدنه این محصول هم همین بود که دیدید و صد البته مقداری طعم دهنده و ترکیبات نگهدارنده که در ترکیب تمامی محصولات وجود دارد در ترکیب این محصول نیز یافت می شود.


ثبت دیدگاه