19566

کلید پیشرفت در بدنسازی

کلید پیشرفت در بدنسازی ۱-سایز بالا به معنای قدرت و زور زیاد نیست. اگر بعضی ورزشکاران فقط بزرگ

کلید پیشرفت در بدنسازی

۱-سایز بالا به معنای قدرت و زور زیاد نیست. اگر بعضی ورزشکاران فقط بزرگ هستند این بدان معنی نیست که آنها قوی هستند و اگر بعضی ورزشکاران را می بینید که سایز بالایی ندارند اما بسیار قوی هستند نباید تعجب کنید. متاسفانه عده زیادی تنها به دنبال بالا رفتن وزن و بزرگ و گنده تر شدن هستند و کاری به کیفیت این حجم به دست آمده ندارند، حال این حجم چربی است یا عضله یا آب!!!
۲- تقلب کردن در یک تمرین برابر با آسیب دیدن می باشد، مگر آن که شما ورزشکار ورزیده ای بوده باشید و تنها برای چند تکرار آخر ست آخر خود از تقلب استفاده کنید که البته این شیوه همیشه توصیه نمی شود.
۳- هرگز خودتان را با دیگری مقایسه نکنید و فقط خودتان را با خودتان مقایسه کنید، چرا که خداوند، هیچ کس را مانند دیگری خلق نکرده است.

 

بدنسازی پرورش اندام

۴-شیوه تمرینی که در آن بانیان آن معتقدند به تخریب بافتهای عضلانی و سپس ساخت آنها دارند بسیار مناسب برای آنهایی است که برای ساخت عضلات خود داروهای زیان آور استروییدی مصرف می کنند. این مقاله در سایت بادی فول تهیه شده است.اما اگر شما یک بدنساز سالم و جوانمرد هستید، بهتر است از این شیوه بسیار کم و در مواقع خالص استفاده کنید.
۵-برای آن که پیشرفت کنید و روز به روز بهتر شوید، نیازمندید تا به سختی مطالعه و تحقیق کنید، پس زیاد بخوانید و در طلب کسب دانش بکوشید و آموخته های خود را به مرحله اجرا درآورید.
۶-شما اگر نمی توانید عضله ای را شکل و فرم دهید و آن را بیشتر پیشرفت دهید قطعا عضلات شما دچار تمرین زدگی و یا عادت کردن به یک شیوه تمرینی خاص و یا استراحت کم و یا تغذیه یک جور گردیده است. پس سعی کنید به تمامی اینها نگاهی عمیق انداخته و مشکل را برطرف کنید.
۷- اگر شما شدیدا و به سختی تمرین کنید اما رژیم غذایی مناسبی نداشته باشید عضلات شما ورزیده و قوی تر خواهد شد اما سایز آن کوچکتر از قبل می شود.

منبع: مجلهMuscle&Fitness

بادی فول


ثبت دیدگاه