فرامرز خودنگاه

فرامرز خودنگاه: برکنار نشدم، استعفا کرده بودم

  فرامرز خودنگاه: برکنار نشدم، استعفا کرده بودم محمدرضا کاظمی آشتیانی در حکمی مهدی مختاری را جانشین فرامرز

 

فرامرز خودنگاه: برکنار نشدم، استعفا کرده بودم

محمدرضا کاظمی آشتیانی در حکمی مهدی مختاری را جانشین فرامرز خودنگاه در کمیته قوی‌ترین مردان کرد. این در حالی است که فرامرز خودنگاه می‌گوید قبل از این حکم و حدود یک ماه قبل، استعفا داده است.

فرامرز خودنگاه  گفت: قبل از اینکه آشتیانی این حکم را بزند من استعفا داده بودم، پس برکناری معنا ندارد. از زمانی که آشتیانی سرپرست فدراسیون شد من اصلا با او کاری نداشتم و تمام کارها را با نایب رییس او (افضلی) هماهنگ می‌کردم. اصلا زمانی که او آمد می خواستم کنار بروم اما به خواست افضلی نایب رییس فدراسیون با او به همکاری‌ام ادامه دادم.

فرامرز خودنگاه

 

خودنگاه اضافه کرد: خوب شد که بعد از ۱۳ سال فعالیت خوب در کمیته قوی‌ترین مردان از این کمیته می‌روم و سرانجام وقت می‌کنم به خانواده‌ام برسم. بعد از این جدایی هم هیچ کاری با فدراسیون ندارم و به هیچ عنوان هیچ پست دیگری را هم قبول نمی‌کنم. مسابقه های قویترین مردان در این ۱۳ سال مداوم برگزار می شد، امیدوارم این آقایان هم بتوانند این مسابقات را مثل سالهای قبل برگزار کنند و باعث خوشحالی مردم شوند. برای فرد جدیدی هم که این پست را پذیرفته آرزوی موفقیت می کنم.

 محمدرضا کاظمی آشتیانی، سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در حکمی مهدی مختاری را جانشین فرامرز خودنگاه در کمیته قوی‌ترین مردان کرد.

خودنگاه از ابتدای تاسیس کمیته قوی‌ترین مردان ریاست این کمیته را بر عهده داشت و در مدت تصدی این پست چندین دوره مسابقه‌های قهرمانی قوی‌ترین مردان ایران (مردان آهنین) را برگزار کرد. وی داور بین‌المللی این بخش نیز است.

مختاری سابقه فعالیت و قهرمانی در جودو و قهرمانی در پرورش اندام را دارد.

تغییر خودنگاه در حالی صورت می‌گیرد که دو روز قبل از این جابه‌جایی، آشتیانی سرپرست فدراسیون، اعضای شورای راهبردی کمیته قوی‌ترین مردان را هم معرفی کرد. محراب فاطمی، علی داداشی، رضا قرائی، مجتبی ملکی، فرزاد موسی خانی، علی یاوری، محمد محمدی و محمد محمدپرست اعضای شورای راهبردی کمیته قویترین مردان ایران هستند.

 


ثبت دیدگاه