آرنولد

فیلم جدید آرنولد شوارزنگر-بادی فول-

فیلم جدید آرنولد شوارزنگر آرنولد شوارزنگر، قهرمان اسبق پرورش اندام جهان و یکی از ستاره های سابق دنیای

فیلم جدید آرنولد شوارزنگر
آرنولد شوارزنگر، قهرمان اسبق پرورش اندام جهان و یکی از ستاره های سابق دنیای سینما در یک فیلم سینمایی جدید حضور یافته است.
آرنولد ۶۵ ساله در فیلمی به نام The Last Stand در نقش یک بازنشسته از واحد مبارزه با مواد مخدر اداره پلیس، به ایفای نقش پرداخته و این فیلم، ماه آینده پخش خواهد شد.

 

آرنولد

خاطر نشان می شود که وی اتریشی الاصل تبعه آمریکا بوده و تا کنون در عرصه های “ورزش، سیاست، تجارت و سینما” فعالیت چشمگیری داشته است؛ تا جایی که در ورزش ۷ کاپ قهرمانی مسترالمپیا را تصاحب کرد. در سیاست نیز فرمانداری کالیفرنیا را تجربه کرد. در تجارت نیز ضمن سرمایه گذاری به امور بازرگانی نیز می پردازد و در نهایت، در سینما نیز تا کنون در بسیاری از فیلم های مشهور به ایفای نقش پرداخته و دستمزدهای قابل توجه ای نیز دریافت کرده است؛ تا جایی که گزارش شده بود در فیلم های ترمیناتور، مجموعا مبلغ ۴۰ میلیون دلار دریافت نموده بود. گفتنی است که شوارزنگر نیز به مصرف داروهای استروئیدی در سال های دور اعتراف کرده است و یکی از مسائلی که باعث شد مشکلات قلبی پیدا کند و تحت مراقبت های شدید پزشکی قرار گیرد، استفاده از مواد استروئیدی بوده است.

بادی فول


ثبت دیدگاه