D_474594 copy

قهرمانی تیم ملی بدنسازی ایران در تایلند

قهرمانی تیم ملی بدنسازی ایران در تایلند تيم ملي بدنسازي کشورمان با درخشش ورزشکاران خود در روز سوم

قهرمانی تیم ملی بدنسازی ایران در تایلند
تيم ملي بدنسازي کشورمان با درخشش ورزشکاران خود در روز سوم رقابت ها با کسب ۲ مدال طلا ، ۱ نقره و ۱ برنز و مجموع ۱۲ مدال عنوان قهرماني رقابت هاي جهاني تايلند را از آن خود کند.

 

بدنسازی پرورش اندام

در روز پاياني مسابقات تيم ملي بدنسازي کشورمان در وزن ۹۰ کيلوگرم توسط مهدي عياري صاحب مدال طلا شد، همچنين مجتبي نوترکي در وزن ۱۰۰+ کيلوگرم توانست قهرمان جهان شود تا طلاي او قهرماني ايران را در اين مسابقات حتمی کند.
در همين وزن اسحاق قويدل با کسب مدال نقره نايب قهرمان جهان شد و اصغر کابلي نيز در وزن ۱۰۰ کيلوگرم به مدال برنز دست يافت ضمن آنکه در اين وزن رضا رضايي ديگر نماينده کشورمان چهارم شد.
اما در بخش بادي کلاسيک شمس قمر به مقامي بهتر از پنجمي دست پيدا نکرد و سجاد نيکنامي در همان ابتدا حذف شد.
در روز هاي گذشته نيز ملي پوشان کشورمان در بخش بدنسازي توسط آقايان ياسر اسماعيلي و هادي چوپان صاحب ۲ مدال نقره شدند و حبيب اله معمر نيز گردن آويز برنز را تصاحب کرد.
ياسر اسماعيلي ديگر دلاور مرد ايران به مقام نايب قهرماني رسيد و احسان خواجوي در وزن ۵۵ کيلو ديگر مرد طلايي کشورمان در رقابت هاي جهاني بود.
در بخش بادي کلاسيک نيز تيم ملي کشورمان با درخشش مهدي ارزشمند و محمد علامه زاده به مدال طلا و نقره دست پيدا کرد ضمن آنکه در بخش پيشکسوتان نيز آقايان قلي زاده و زارع نايب قهرماني را از آن خود کردند.
در پايان تيم ملي بدنسازي و بادي کلاسيک جمهوري اسلامي ايران مقام قهرماني جهان را با کسب ۱۲ مدالرنگين از آن خود کرد.


ثبت دیدگاه