آشتیانی copy

دکتر آشتیانی طی حکمی، مصطفی دین محمدی را به عنوان مربی جدید تیم ملی معرفی نمود-بادی فول-

دکتر آشتیانی طی حکمی، مصطفی دین محمدی را به عنوان مربی جدید تیم ملی معرفی نمود انتخاب مربیان

دکتر آشتیانی طی حکمی، مصطفی دین محمدی را به عنوان مربی جدید تیم ملی معرفی نمود
انتخاب مربیان تیم ملی بدنسازی بر اساس شرایط خاصی صورت می پذیرد و معیارهای مخصوص خود را دارد؛ ولی در این بین و از ابتدای استقلال فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این امر، تحت تاثیر عوامل داخلی و خارجی، یک روند ثابت و یکنواختی را سپری نموده بود.

 

دکتر آشتیانی

در همین خصوص، لازم به ذکر است که در طول این مدت، تلاش های بسیاری برای تغییر رویه ثابت گذشته، صورت پذیرفته بود؛ ولی این قضیه به صورت جدی تر، توسط دکتر آشتیانی (سرپرست فدراسیون بدنسازی کشور) عملی گشت و طی حکمی به مرحله اجرا گذاشته شد.
به دنبال همین موضوع، چندی پیش، طی حکمی از سوی فدراسیون بدنسازی کشور، نفرات جدیدی به کادر مربیگری تیم ملی پرورش اندام پیوستند و بالطبع نیز نفراتی جدا شدند.
مصطفی دین محمدی یکی از مربیانی بود که به این جمع اضافه گشت و این در حالی می باشد که وی یکی از قهرمانان سال های نه چندان دور کشور می باشد که هم اکنون در کسوت مربیگری به پرورش جوانان و علاقه مندان به این رشته ورزشی مشغول می باشد.
این اقدام فدراسیون را می توان به فال نیک گرفت؛ چرا که با این کار، سنت شکنی کرده و پیکره ثابت مربیگری تیم ملی را دستخوش تغییر قرار داد و این فرصت را برای مربیان با تجربه و کارآزموده دیگر نیز محیا ساخت که آنها هم بتوانند از توانایی خود استفاده نموده و منطبق بر کارنامه درخشانی که در گذشته داشته اند، امید است که مثل همیشه، تیم ملی آماده ای را روانه مسابقات نماییم.
البته لازم به ذکر است که امثال “مصطفی دین محمدی” نفرات دیگری هم هستند که لیاقت این را دارند که در کادر مربیگری تیم ملی باشند و به بدنسازی کشور خدمت نمایند.

 

بادی فول


ثبت دیدگاه