untitled

سرپرست فدراسیون: مثل بعضی ها بلند پرواز نیستم-بادی فول-

سرپرست فدراسیون: مثل بعضی ها بلند پرواز نیستم سرپرست فدراسیون پرورش اندام کشور گفت: می خواهیم در مسابقات

سرپرست فدراسیون: مثل بعضی ها بلند پرواز نیستم
سرپرست فدراسیون پرورش اندام کشور گفت: می خواهیم در مسابقات قهرمانی جهان در بانکوک شرکت کنیم اما هدف مان قهرمانی نیست.
دکتر کاظمی آشتیانی در مجمع انتخاباتی هیات پرورش اندام خراسان رضوی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان، افزود: تیم بدنسازی و پرورش اندام کشور حدود دو ماه پیش در مسابقات قهرمانی آسیا با اختلاف امتیازی بالا قهرمان شد و این قهرمانی در حالی بود که مجموع امتیازات تیم ملی برابر با مجموع امتیازات تیم های دوم، سوم و چهارم این مسابقات بود؛ مسابقات قهرمانی جهان را به سادگی در بانکوک خواهیم داشت ولی هدف ما قهرمانی نیست و مانند بعضی از روسای فدراسیون ها بلند پرواز نیستیم و فقط می خواهیم حضورمان در این مسابقات معنا پیدا کند.

 

آشتیانی

وی در مورد برگزاری این مجمع عنوان کرد: به عنوان یک خراسانی حضور پیدا کردم چون اصالتا مشهدی هستم و قرار نبود با توجه به مشغله کاری به عنوان رییس مجمع در این جا حضور پیدا کنم و به بهرام نکاحی، رییس جدید هیات پرورش اندام خراسان رضوی تبریک می گویم و از اینکه جامعه ورزش استان به او اعتماد کردند، خوشحال هستم، ولی کار سختی را در پیش خواهد داشت، چون انتظارات از او بالا خواهد رفت. وی ادامه داد: مشکلاتی در ورزش پرورش اندام کشور وجود دارد که من هم به همین خاطر از طرف وزیر ورزش به این فدراسیون آمده ام تا کمک کنم و هیچ وقت فکر نمی کردم در این فدراسیون مشغول به کار شوم.
کاظمی آشتیانی اضافه کرد: خوب نیست که ورزشکاری بعد از چند روز ۱۵ کیلو چاق و یا لاغر شود. من ریاضت کشیدن را خیلی خوب می دانم اما نه در حدی که به بدن ضرر برساند و باید با استفاده از طرح سالم سازی باشگاه ها به جوانان در کشور کمک کنیم. سرپرست فدراسیون پرورش اندام کشور با تاکید بر حل معضل دوپینگ و مقابله با ترویج استفاده از مواد نیرو زای غیر مجاز ، عنوان کرد: به دنبال طرح سالم سازی باشگا های ورزشی با کمک هیات های پزشکی ورزشی استان ها هستیم، ضمن اینکه به اصلاح کلاس های آموزشی از سوی فدراسیون در دستور کار قرار دارد.

بادی فول


ثبت دیدگاه