Untitled-1

دستگیری فروشندگان غیر مجاز مکمل در اراک

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اعلام کرد: با تلاش ماموران اداره اماکن پلیس امنیت عمومی

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اعلام کرد: با تلاش ماموران اداره اماکن پلیس امنیت عمومی استان از دو باشگاه بدنسازی در شهر اراک مقدار زیادی قرص،آمپول، پروتئین و کراتین غیر مجاز کشف و ضبط شد، در پی اطلاع مردمی مبنی بر فروش داروهای غیر مجاز بدنسازی بین ورزشکاران در دو باشگاه در شهر اراک موضوع در دستور کار ماموران اداره اماکن پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

 

مکمل غیر مجاز

سرهنگ احمد عباسی گفت: با اقدامات اطلاعاتی ماموران اداره اماکن پلیس امنیت عمومی استان متصدیان دو باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در اراک که اقدام به فروش داروهای غیرمجاز در بین ورزشکاران می کردند شناسایی و دستگیر شدند.
عباسی افزود: ماموران پس از شناسایی و هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی بعمل آمده ازمحل انبار داروها و منزل متهمان تعداد ۱۵ هزار و ۷۲۲ عددانواع قرص و تعداد یک هزار و ۲۲۵ عددآمپول بدنسازی و مقدار تقریبی ۱۸۲ کیلو ۶۲۳ گرم پروتئین و کراتین مخصوص بدنسازی که همگی خارجی و به صورت قاچاق وارد کشور شده بود و هیچگونه تائیدیه وزارت بهداشت را نداشت کشف وضبط کردند.
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان  افزود: با تشکیل پرونده ای در این رابطه متهمان تحویل مقام قضایی شدند.


ثبت دیدگاه