000

شکل V بالاتنه -بادی فول-

تجربه ای از لیونل بیک شکل V بالاتنه شکل V بالاتنه لیونل بیک، معروف است و در خصوص

تجربه ای از لیونل بیک
شکل V بالاتنه
شکل V بالاتنه لیونل بیک، معروف است و در خصوص چگونگی آن از وی سئوال شد و پاسخ قابل توجهی از سوی او گفته شد و در ذیل به آن پرداخته می شود.
مهمترین نقطه قوت تو ساختار Vشکل بالای تنه ات است، چطور به آن دست یافته ای؟

 

شکلVبالاتنه

از لطف شما ممنونم! فکر می کنم این به زمانی بر می گردد که در آفریقا زندگی می کردم. ما پولی برای رفتن به باشگاه نداشتیم،بنابراین من و برادرم شروع کردیم به تمرین در خانه. اولین حرکتی که انجام می دادیم،بارفیکس بود، حدود ۱۲ ست با موقعیتهای مختلف قرار گیری دستها. سپس با استفاده از هالتر شروع کردیم به اجرای زیر بغل پارویی با هالتر، ددلیفت و پول اور.
برخی چیزها هرگز تغییر نمی کند، و اگرچه حالا برنامه کامل بدنسازی را اجرا می کنم و به تجهیزات خوبی هم دسترسی دارم، ولی هنوز حرکات مشابهی را انجام می دهم. البته، حالا تمرینی بیش از آن حرکات پایه انجام می دهم و انتخابهای متنوعی در اختیار دارم.
برخی دیگر از حرکاتی که برای پشت انجام می دهم از این قرارند: زیر بغل پارویی تک خم با دمبل، کشش پارویی با دستگاه همر و کشش پارویی با سیمکش.
سه یا چهار ست برای هر حرکت انجام می دهم، و در آخرین حرکت با اجرای شش یا هفت ست تمرین را تمام می کنم. برای آخرین حرکت هم انتخابهای مختلفی دارم که بستگی به احساس من در روز تمرین دارد و اینکه بتوانم بیشترین پمپ خون را در پشتم ایجاد کند.
منبع: مجله فلکس
بادی فول


اولین دیدگاه در مورد “شکل V بالاتنه -بادی فول-

  1. alirezam243@gmail.com'

ثبت دیدگاه