body

Nitro Fire -بادی فول-

Nitro Fire امروزه کمتر کمپانی مکمل سازی را می توان یافت که یکی دو نمونه مکمل پمپاژ دهنده

Nitro Fire
امروزه کمتر کمپانی مکمل سازی را می توان یافت که یکی دو نمونه مکمل پمپاژ دهنده که برای مصرف قبل از تمرین تهیه می شوند را روانه بازار نکرده باشد و در این میان کمپانی هایی هستند که چندین نمونه از این دسته از مکمل ها را تولید و به بازار مکمل های غذایی عرضه نموده اند. مکملی که در این قسمت مورد بررسی قرار می گیرد نیز یک نمونه از این مکمل هاست که برخلاف دیگر مکمل که کمپانی تولید کننده داستان گویی هایی چند جلدی و رمان گونه در موردشان به راه می اندازد کمپانی سازنده در مورد آن داستان گویی و اغراق چندانی به راه نیانداخته است.

 

مکمل

افزایش قدرت/ تشدید رشد
از این مکمل که در وعده قبل از تمرین نیز مصرف می شود برای تشدید خون رسانی به بافت های عضلانی و برای دم انداختن عضلات در حین تمرین و ایضا برای تشدید پمپاژ خون به درون عضلات استفاده می شود و همانگونه که پیشتر و در همین کتاب و در همین فصل نیز ذکر شد تشدید خون رسانی به بافت های عضلانی از یک سو به افزایش قدرت عضلانی و از سوی دیگر به تشدید رشد ختم خواهد شد.

رفع خستگی
معمولا در اواسط جلسات تمرینی و با مستولی شدن خستگی بر بدن و عضلات، تمریناتی که در برنامه داریم نیز دچار افت کیفیت و حتی دچار افت کمیت می شود و در برخی موارد نیز ناچار به کاهش شدت تمرین شده و یا تمرین را نصفه کاره رها می کنیم.
در این شرایط با استفاده از این سری مکمل ها می توان با تشدید خون رسانی به بافت های عضلانی می توان تا حدود زیادی با خستگی مقابله کرد هر چند کمپانی سازنده هدف از تولید و عرضه این محصول را رسیدن به حداکثر پمپاژ در حین تمرین و افزایش محسوس حجم و سایز و افزایش قدرت عضلانی بیان کرده است.

محتویات
از عمده ترکیباتی که در بدنه این مکمل یافت می شود و کمپانی ادعا کرده است که با استفاده از این ترکیبات موفق به گرفتن این اثرات از این مکمل شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:
L-Arginine
DiCreatine Malate
L-Tyrosine
L-Taurine
L-Histidine
Caffeine
Citrulline Malate
Pyridoxine HCL

همچنین در بدنه این مکمل علاوه بر موارد یاد شده مقداری اسید فولیک و ویتامین های b12 و ترکیبات مختلف فسفر و منیزیوم و سدیم و پتاسیم نیز وجود دارد.

فرم دارویی
این محصول به صورت پودر تولید و عرضه شده است و هر سروینگ از این مکمل شامل ۱۸ گرم می باشد و هر بسته از این محصول برای ۴۵ سروینگ کفایت می کند و گفته می شود که در هر سروینگ از این محصول در حدود ۴۰ کالری انرژی وجود دارد.این مکمل با طعم انگور تولید و عرضه شده است و در بدنه آن برای تسزیع و تسهیل جذب از کمی مالتودکسترین نیز استفاده گردیده است.

دستور مصرف
در روزهایی که تمرین دارید یک الی دو پیمانه از این محصول را با ۳۰۰ الی ۴۰۰ سی سی آب سرد مخلوط کرده و ۳۰ و الی ۴۵ دقیقه قبل از تمرین میل خواهید کرد.

سنجش واکنش بدن
به دلیل اینکه واکنش بدن افراد مختلف در برابر این سری از مکمل ها یکسان نیست و به دلیل اینکه برخی از افراد با مصرف این سری از مکمل ها دچار مشکلاتی شده اند توصیه می شود برای سنجش واکنش بدن نسبت به این مکمل یک قاشق از آن را به همراه مقداری آب سرد میل کنید و در حدود ۳۰دقیقه منتظر واکنش بدن باشید و در صورتی که واکنش منفی خاصی مشاهده نشد و بدن با این مقدار ماده دریافتی مشکلی پیدا نکرد می توانید یک قاشق دیگر با همین مقدار آب سرد میل کنید.

توصیه
برای رسیدن به حداکثر اثر از این مکمل باید این مکمل را با معده خالی میل کرده و بین مصرف این مکمل تا جلسه تمرین نیز معده را تماما خالی نگه دارید توجه داشته باشید که مخلوط شدن این مکمل در معده با دیگر مکمل هایی که معمولا در برنامه دارید و میل می کنید به کاهش اثر آن ختم شده و از اثر مکمل می کاهد.

بادی فول


ثبت دیدگاه