توصیه هایی برای لاغری شکم

توصیه هایی برای لاغری شکم ۱- صبحانه بخورید : بگذارید بدنتان با خوردن صبحانه، عمل سوخت و ساز

توصیه هایی برای لاغری شکم

۱- صبحانه بخورید : بگذارید بدنتان با خوردن صبحانه، عمل سوخت و ساز را زودتر شروع کند.

۲- هنگام پیاده روی با خود وزنه ای حمل کنید : حمل یک شیء به وزن نیم کیلو هنگام راه رفتن باعث می شود که حدود سه کالری بیشتر مصرف کنید.

۳- وعده های غذایی خود را بیشتر کنید : اگر تعداد وعده های غذا خوردن خود را افزایش و حجم آن را کاهش دهید شاید نسبت به حالتی که روزانه دو سه وعده حجیم صرف می کنید، کمتر چاق شوید. ارزش افزوده این برنامه غذایی، حفظ میزان ثابتی از انرژی در طول روز است.

۴- چربی هایتان را بسوزانید : بدن شما هنگام مصرف چربی نسبت به قند، کالری کمتری می سوزاند.

توصیه هایی برای لاغری شکم
۵- ایستاده صحبت کنید : اگر شما ایستاده با تلفن صحبت کنید، نسبت به حالت نشسته کالری بیشتری مصرف می کنید.

۶- میز خود را ترک کنید : در محل کار بهانه هایی برای از جا بلند شدن پیدا کنید تا عمل سوخت و ساز بهتر انجام شود. مثلا از سرویس بهداشتی طبقات دیگر استفاده کنید تا میز همکارتان راه بروید تا این که مطلب را تلفنی به او بگویید، سعی کنید استفاده از پله ها را جانشین آسانسور کنید.

۷- باغبانی کنید : اگر شما باغبانی را به عنوان یک فعالیت بدن سازی اصولی نمی آورید، باید تجدید نظر کنید. فقط ضمن ۴۰ دقیقه بیل زدن، و جین کردن، شیار کشی و کارهایی مانند آن ۲۰۰ کیلو کالری خواهید سوزاند.

۸- از رژیم های گرسنگی استفاده نکنید : بدن نسبت به تهدید ناشی از فقدان کالری به منظور نگهداری و ذخیره غذا با کند کردن عمل سوخت و ساز پاسخ می دهد به کلی مردان باید سطح مصرف کالری روزانه را بین ۱۶۰۰ تا ۲۰۰۰ نگه دارند که این میزان برای زنان، زیر این مقدار است. البته این مقادیر برای افراد فعال، افزایش می یابد.

۹- بنشینید، لم ندهید : هنگامی که نشسته تلویزیون نگاه می کنید یا کتاب می خوانید، نسبت به حالتی که لم می دهید حدود ۵ درصد کالری بیشتر مصرف می کنید.

۱۰- آیا ۵ دقیقه وقت دارید؟ با صندلی تمرین شنا دهید. درحالی که از پشت صندلی حدود ۶۰ سانتی متر فاصله گرفته اید هر دو دست خود را به فاصله پهنای شانه روی آن قرار داده و به آرامی قفسه سینه را به دستهایتان نزدیک کنید. سپس دوباره به حالت اولیه برگردید.

بادی فول


اولین دیدگاه در مورد “توصیه هایی برای لاغری شکم

  1. patricio@lonkotech.com'

ثبت دیدگاه