yamagishi

توصیه هایی از زبان یامایگشی

توصیه هایی از زبان یامایکشی -منوی غذای معمول یک روز تو چگونه است؟ چند وعده در روز میل

توصیه هایی از زبان یامایکشی
-منوی غذای معمول یک روز تو چگونه است؟ چند وعده در روز میل می کنی؟
سعی می کنم همه چیز را ساده حفظ کنم و بطور عمده بر گوشت قرمز، مرغ،ماهی، برنج، سیب زمینی و جو تکیه دارم. پس از رقابت آرنولد کلاسیک، برای حدود شش هفته، به پنج یا شش وعده در روز پایبند بودم. سپس برایم مدتی این مقدار به سه وعده کاهش یافت.

 

یاماگیشی

بخاطر تمام پروتئین و کربوهیدرات بالایی که در طول خارج از فصل رقابت و دوران رژیم رقابت مصرف کرده بودن، می خواستم کمی به بدنم استراحت دهم و فشار را بر آن کاهش دهم. دوران آماده سازی من برای المپیا ۴ ماه کامل را شامل شد، و مهم بود که به عضلات (و ذهنم) اجازه دهم تا پیش از شروع آن استراحتی داشته باشند. فکر می کنم یکی از اشتباهات بسیاری از بدنسازان این است که کار مشابهی را برای سالهای متوالی تکرار می کنند، بعد هم در حیرتند که چرا بدنشان تغییری نمی کند و واکنش متفاوتی ندارد!
بر این باورم که اگر می خواهید بدنتان عکس العمل خوبی در برابر تمرینات و رژیمهای شما داشته باشد، فراهم آوردن امکان استراحت برای آن، یکی از مهمترین اسرار است.
منبع:فلکس
بادی فول

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه