دنیس جیمز

۲۵۰ هزار دلار برای مستر المپیای پیشکسوتان

۲۵۰هزار دلار برای مستر المپیای پیشکسوتان این مسابقه آخرین نبرد حرفه ای سال ۲۰۱۲ خواهد بود. رقابت های

۲۵۰هزار دلار برای مستر المپیای پیشکسوتان
این مسابقه آخرین نبرد حرفه ای سال ۲۰۱۲ خواهد بود.
رقابت های مستر المپیای پیشکسوتان ۲۰۱۲ به عنوان آخرین نبرد حرفه ای سال ۲۰۱۲ میلادی در تاریخ ۷ و ۸ دسامبر- حدود یک ماه دیگر – در کشور آمریکا به اجرا گذاشته می شود.
در این مسابقه، مبلغ ۲۵۰ هزار دلار جایزه نقدی در نظر گرفته شده و به نفر اول ، مبلغ ۱۰۰هزار، نفر دوم مبلغ۵۰ هزار ،نفر سوم۲۵ هزار دلار و به چهارمین بدنساز برتر مبلغ ۱۵ هزار دلار پرداخت خواهد شد.
هم اکنون نام تعدادی از شرکت کنندگان در فهرست فدراسیون جهانی IFBB ثبت شده که عبارتند از: دکستر جکسون، تونی فری من، دنیس جیمز، ادارد نون، رانی راکل، تروی آلوز،مایک کوئین، سمیر بنوت، دارم چارلز، بیل ویلمور، وینی گالانتی، روب بلیل،لی بانکز، ژیائولوکا کاتاپانو، لاورانس هیونت، آندرس کاهلینگ، لی آپرسون، لئو اینگرام،مارک آنتونک و…

 

دنیس جیمز

بازگشت دنیس جیمز
دنیس جیمز، بدنساز صاحب نام و پرسابقه ای که پس از برگزاری رقابت های مستر المپیای ۲۰۱۰ خداحافظی اش از صحنه رقابت های حرفه ای را اعلام نموده بود، قصد بازگشت داشته و اظهار داشته که در مسابقات مسترالمپیای پیشکسوتان به روی صحنه خواهد رفت. البته این احتمال نیز وجود خواهد داشت که وی فقط در صحنه های پیشکسوتان به صحنه بیاید و از عرض اندام در بین جوانترها صرف نظر کرده است.

بادی فول


ثبت دیدگاه