چرا خوردن میوه ها در هنگام صبح باعث لاغری شکم می شود؟

چرا خوردن میوه ها در هنگام صبح باعث لاغری شکم می شود؟ یک دستور مهم برای از بین

چرا خوردن میوه ها در هنگام صبح باعث لاغری شکم می شود؟

یک دستور مهم برای از بین بردن چربیهای اضافی شکم و لاغر شدن اینست که در هنگام صبحانه از میوه ها خصوصا میوه های کم قند و کم چربی استفاده نمایید. اگر می خواهید دارای اندام زیبا و متناسبی باشید، باید مدتی صبحانه خود را فقط اختصاص به میوه بدهید و تا ظهر غذای دیگری نخورید. بهترین میوه برای این رژیم مرکبات، انواع آلو، گوجه و گلابی و میوه های تازه فصلی می باشند.

 چرا خوردن میوه ها در هنگام صبح باعث لاغری شکم می شود؟

وقتی شما برای مدتی صبحها فقط میوه همراه با لیموترش خوردید، متوجه خواهید شد که چربیهای اضافی ذخیره شده در شکم، باسن، غبغب و … آب شده و کمتر شده اند و حالا با شادابی که به دست آورده اید، توانایی انجام ورزش را هم خواهید داشت.

وقتی شما در هنگام صبح میوه مخصوصا میوه های ترش می خورید، غذایی خورده اید که دارای بهترین ویتامین ها و املاح و فلزاتی هستند که در عمل ساختن و ترمیم بافتها و سلولهای مختلف بدن دخالت دارند. تنها قندها و چربی ها هستند که در بدن بصورت بافت ذخیره چربی در می آیند.

چون این میوه ها قند کم دارند و فاقد چربی هستند در طول روز برای سوخت و ساز بدن از ذخیره های بدن استفاده خواهد شد.
تمام میوه های شیرین و کم چرب برای رژیم های لاغری توصیه شده اند، زیرا مصرف چنین قندی برای افرادی که رژیم می گیرند مفید است.
میوه ها علاوه بر املاح معدنی که دارند و در سوخت و ساز بدن نقش مهمی ایفا می کنند، اعمال دیگری را بر روی دستگاه های مختلف بدن دارند و بعضا بعنوان دارویی در معالجه بیماریها مورد استفاده قرار می گیرند.

بادی فول


اولین دیدگاه در مورد “چرا خوردن میوه ها در هنگام صبح باعث لاغری شکم می شود؟

  1. sanaz@yahoo.com'

ثبت دیدگاه