SHEKAM

توصیه های لازم برای انجام حرکات ورزشی شکم

توصیه های لازم برای انجام حرکات ورزشی شکم ۱-    حرکات ورزشی و نرمشهای روزانه را تا حد امکان

توصیه های لازم برای انجام حرکات ورزشی شکم
۱-    حرکات ورزشی و نرمشهای روزانه را تا حد امکان در محلی انجام دهید که هوای تمیز و پاکی دارد.
۲-    این حرکات را بر روی زمین صاف که توسط فرش یا پتوی دولایی پوشیده شده، انجام دهید.
۳-     هیچ وقت بلافاصله بعد از صرف غذا، ورزش نکنید. انجام حرکات ورزشی باید حدود ۲-۳ ساهت بعد از صرف غذا باشد.
۴-    در هنگام صبح، بهترین زمان برای ورزش قبل از صبحانه می باشد. ورزش صبحگاهی باعث شادابی شما در طول روز می گردد. و اثر مفیدتری در از بین بردن چربیهای اضافی دارد.

 

شکم

۵-    در هنگام انجام حرکات آرامش کامل خود را حفظ کنید، تمدد اعصاب بنمایید و از راه بینی نفس عمیق بکشید، دم را آهسته فرو ببرید، بدون فشار این کار را خیلی ملایم انجام دهید. پس از آن هوا را از دهان خود خارج کنید.
۶-    در انجام حرکات نرمشی هیچگاه به ماهیچه ها زیاد فشار نیاورید و با نرمی حرکات را انجام دهید. هیچگونه عجله ای در انجام تمرینات نداشته باشید، خصوصا زمانی که به تازگی انجام حرکات ورزشی را آغاز کرده اید.
۷-    در هنگام انجام تمرینات ورزشی از خوردن و نوشیدن خودداری کنید. در صورت لزوم می توانید مقداری آب که زیاد خنک و یا گرم نباشد، بنوشید.
۸-    بعد از انجام حرکاتی که به صورت خوابیده و درازکش می باشد، پس از اتمام هر یک از آن تمرینات، بلافاصله از جا بلند نشوید، زیرا دچار سرگیجه خواهید شد. بعد از پایان حرکت ورزشی در همان حالت درازکش، چند نفس عمیق با روشی که ذکر شد، بکشید. آنگاه به آرامی نشسته یا بلند شوید.
۹-    در هنگام تمرینات ورزشی از لباس راحت استفاده کنید تا در انجام حرکات و نرمشها آزادی عمل داشته باشید.
۱۰-    سعی کنید تا حد امکان به طور منظم هر روز زمانی را به انجام حرکات ورزشی اختصاص دهید. در تداوم تمرینات سعی خود را به کار ببرید.


ثبت دیدگاه