پرس سینه2

اردبیل میزبان شایسته ای برای مسابقات پرس سینه کشوری

به گفته رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام اردبیل قرار است رقابتهای کشوری پرس سینه بزرگسالان در ورزشگاه

به گفته رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام اردبیل قرار است رقابتهای کشوری پرس سینه بزرگسالان در ورزشگاه شش هزار نفری رضازاده برگزار گردد.
رئیس هیئت بدنسازی اردبیل افزود: این رقابتها با حضور قهرمانان کشوری رشته پرس سینه در آذرماه برگزار خواهد شد.

علی اکبر نامی آذر گفت: زمان دقیق برگزاری این رقابتها مشخص نشده است، ودر حال رایزنی با مسئولان فدراسیون هستیم، ولی این مسابقات در یکی از روزهای دهه دوم آذرماه برگزار خواهد شد.
نامی آذر اضافه کرد: برای دریافت میزبانی این رقابتها تلاشهای زیادی صورت گرفته و مسئولان فدراسیون قول برگزاری آن را در این استان داده اند که به احتمال ۱۰۰ درصد تحقق خواهد یافت.

 

پرس سینه

 

نامی آذر اردبیل را در زمینه رشته بدنسازی و پرورش اندام بسیار فعال ارزیابی کرد و گفت: ورزشکاران این استان در رشته پرس سینه نیز حرف های زیادی برای گفتن دارند و تاکنون مقام های کشوری و آسیایی بدست آورده اند.

وی برگزاری این مسابقات را در بالا بردن سطح  ورزش بدنسازی در استان موثر دانست وبیان کرد: ما برای بدست آوردن حداقل مقام سومی در این رقابتها برنامه ریزی کرده ایم اما به رده های بالاتر نیز چشم دوخته ایم.

وی با اشاره به شایستگی ورزشکاران بدنساز و پرورش اندام این استان برای کسب رتبه های برتر کشوری اعلام کرد: اردبیل می تواند میزبان شایسته ای برای این مسابقات و نیز با توجه به امکانات نرم افزاری و سخت افزاری برای رقابتهای آسیایی باشد.


اولین دیدگاه در مورد “اردبیل میزبان شایسته ای برای مسابقات پرس سینه کشوری

  1. t.spivoudies@php.com'

ثبت دیدگاه