مکملها1

Myoplex Original

مکملMyoplex Original امروزه پودرهای پروتئینی در بسته بندی های مختلف تهیه و روانه بازار های جهانی می شوند.

مکملMyoplex Original
امروزه پودرهای پروتئینی در بسته بندی های مختلف تهیه و روانه بازار های جهانی می شوند. در برخی موارد این پودرها را در دبه های یک الی چهار کیلویی می یابیم و در برخی موارد این پودرها به صورت  کیسه ای و در بسته بندری های بزرگ تر عرضه می شود که صد البته این سری از پودرها که صورت  کیسه ای عرضه می شود در اغلب موارد قلابی از آب در می آیند.

 

مکملها

در معدود مواردی هم کمپانی های مکمل سازی محصولات خود را به صورت بسته بندی شده در پاکت های کوچک که هر پاکت شامل یک سروینگ از محصول می باشد عرضه می کنند. این سری از مکمل های غذایی که در پاکت های کوچک عرضه می شوند به دلیل اینکه حمل و استفاده از آنها راحت بوده و به راحتی می توان یکی دو پاکت از آن را با خودحمل و در مواقع لزوم میل نمود جانشین های بسیار خوبی برای وعده های غذایی بوده اند و مخصوصا افرادی که در طول روز دسترسی به وعده های غذایی خوب ندارند میتوانند از این ترکیبات استفاده کنند.
خاطر نشان می کنم که امروزه نمونه های چینی این مکمل نیز همانند تمامی نمونه ها تولید و روانه بازار شده است و در برخی موارد نمونه های از بیخ قلابی تولید وطن را نیز در میان اجناس فروخته شده به شاگردان می بینیم!

محتویات
در هر پاکت از این مکمل در حدود ۴۲ گرم پروتئین خواهید یافت که این مقدار پروتئین برای هر وعده در شرایط عادی کافی خواهد بود.
علاوه بر این در هر پاکت از این محصول مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی و املاح نیز وجود دارد و از این جهت این مکمل را می توان تامین کننده نیاز بدن به ویتامین ها نیز دانست.

فرم دارویی
این محصول به صورت بسته هایی متشکل از ۲۰و ۴۲ پاکتی تولید و عرضه می شود که قیمت نمونه های اول در بازار ۵۰دلار و قیمت نمونه های دوم نیز در حدود ۸۰ دلار می باشد.

ویتامین ها و مواد معدنی
با وجود این مکمل اصولا مکملی پروتئینی بوده و در دسته پودرهای پروتئینی تقسیم بندی می شود ولی با این وجود به عینه می بینیم که محتویات  ویتامینی و مواد معدنی این محصول نیز بسیار غنی است می توان امید داشت که بتواند نیاز بدن به ویتامین و مواد معدنی را نیز به خوبی برآورده کند:
Vitamin A
Vitamin E
Vitamin B6
Pantothenic Acid
Zinc
Chromium
Vitamin C
Thiamin
Folate
Phosphorus
Selnium
Molybdenum
Calcium
Riboflavin
Vitamin B12
Iodine
Copper
Chloride
Iron
Niacin
Biotin
Magnesium
Manganese

دستور مصرف
روزانه دو الی سه و در برخی موارد که تغذیه شما مناسب نیست چهار بار و هر بار یک کیسه از این مکمل را می توانید در آب یا آب میوه و در ساعات پایانی شب با شیر مخلوط کرده و آن را هم زده و میل کنید.

طعم
این مکمل در سه طعم شکلات،وانیل و توت فرنگی تولید و عرضه شده است که هر کس بسته به ذائقه ای که دارد می تواند یکی از این سه طعم را انتخاب کرده و مصرف کند.

بادی فول


ثبت دیدگاه