مس تچ و کربوهیدرات ها
در هر سروینگ در حدود ۱۵۰ گرم قند با کیفیت نیز وجود دارد که این مقدار قند برای تامین نیاز بدن به انرژی مفید خواهد بود ضمن اینکه این قند از نوع قند های ساده ای که سریعا به چربی تبدیل می شود نیز نبوده است.

مس تچ و فیبر
در هر سروینگ در حدود ۵ گرم فیبر نیز وجود دارد و بد نیست بدانید که وجود همین فیبرها که به دسته درشت مغذی ها و قندها تعلق دارند و ایضا عاری از کالری هستند برای سلامت دستگاه گوارش ورزشکارانی که حجم عظیمی از پروتئین در طول روز می خورند الزامی است.
کسانی که در دوره های حجم قرار دارند و کسانی که از درهای بالای مکمل های پروتئینی استفاده می کنند در صورتی که موفق به تامین نیاز بدن نسبت به فیبر نشوند حتما به مرور زمان با ناراحتی های گوارشی و حتی با قفل شدن دستگاه گوارش و روان نبودن شکم و مسائل این چنینی هم رو در رو خواهند شد.
این در حالی است که استفاده از فیبر در طول روز و در وعده هایی غذایی و یا موجود بودن این نوع از قند ها در ترکیب مکمل هایی غذایی به سلامت کارکرد دستگاه گوارش نیز کمک خواهد کرد و از این رو در ترکیب این مکمل از فیبر هم استفاده شده است.

تعدیل رژیم غذایی
زمانی که در دوره آن حجم فرو می روید افزودن بر میزان کالری مصرفی در طول روز نیز الزامی خواهد بود چرا که افزودن بر میزان کالری مصرفی در طول روز همانگونه که خود نیز می دانید اساسی ترین اصل افزایش حجم است.
در مورد افزودن بر میزان کالری مصرفی که برای تامین انرژی مورد نیاز بدن در فصول تمرین شدید مورد نیاز بوده و از اساس افزایش حجم قلمداد شده است می توان افزایش مصرف قند  در رژیم روزانه غذایی را پیشنهاد کرد و این در حالی است که افزودن بر میزان مصرف قند در اغلب موارد با استفاده از تغذیه طبیعی چندان هم که به نظر می رسد ساده نبوده است و به ناچار باید دست به دامان مکمل های غذایی شد!

محتویات
هر سروینگ از این مکمل که در نیم لیتر آب و یا شیر حل شده و مصرف می شود در حدود ۸۳۰ کالری انرژی در خود دارد که ۵۰ کالری از این مقدار چربی ها تامین می شود.
در هر سروینگ از این محصول در حدود ۵٫۵ گرم چربی وجود دارد و چون این محصول اصالتا برای دوران حجم تهیه و عرضه می شود این مقدار چربی در این مکمل را می توان قابل قبول دانست. سه گرم از این ۵٫۵ گرم چربی به دسته چربی های اشباع شده تعلق دارد و چربی ترانس در ترکیب این مکمل وجود ندارد و هر سروینگ از این مکمل نیز در حدود ۱۴۸ میلی گرم کلسترول در خود دارد.
هر سروینگ از این مکمل در حدود ۱۵۰ گرم قند داردهمچنین در هر سروینگ از این مکمل در حدود ۴۵ گرم پروتئین وجود دارد.

ویتامین ها
-ویتامینAدر حدود ۲۵۰۰واحد
-ویتامینCدر حدود ۳۰میلی گرم
-ویتامینEدر حدود ۱۵ واحد
تیامین در حدود ۰٫۷۵ میلی گرم
-نیاسین در حدود ۱۰میلی گرم
-ویتامینB6در حدود ۱میلی گرم
-فولیک اسید در حدود ۲۰۰میکرو گرم
-ویتامینB12در حدود ۳میکروگرم
بیوتین در حدود ۱۵۰میکرو گرم
Pantothenic Acid در حدود ۵ میلی گرم

مواد معدنی
این مکمل برای تامین نیاز بدن نسبت به مواد معدنی تولید نشده است اما علاوه بر ویتامین هایی که به فهرست آنها اشاره شد از نظر مواد معدنی نیز بسیار غنی بوده است به صورتی که در هر سروینگ از این محصول مقادیر زیر از مواد معدنی را نیز خواهید یافت:
-کلسیم در حدود۶۸۰ میلی گرم
-فسفر در حدود ۴۶۰میلی گرم
-منیزیم در حدود۲۳۰ میلی گرم
-سدیم در حدود ۵۵۰ میلی گرم
-پتاسیم در حدود ۶۰۰ میلی گرم

ترکیبات متفرقه
-مقداری مالتودکسترین
-پروتئین وی کنستانتره
-پروتئین وی ایزوله خالص ۹۷%
-پودر کاکائو
-پودر برنج قهوه ای
-آرد سفید
-فیبر جو دو سر-
– کربو اکسی متیل سلولوز
-طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی
-Aspartame
-لیستسن سویا
-Acesulfame Potassium
-و…

 

بادی فول


ثبت دیدگاه