بابک اکبر نیا

ایرانی در گراند پریکس مجارستان

۳ ایرانی در گراند پریکس مجارستان رقابتهای آماتوری گراندپریکس مجارستان به صورت آزاد، به اجرا در آمد و

۳ ایرانی در گراند پریکس مجارستان
رقابتهای آماتوری گراندپریکس مجارستان به صورت آزاد، به اجرا در آمد و در این دوره از رقابتها  که دهمین دوره اش در شهر بوداپست، سپری شده، تعداد ۳ بدنساز برجسته کشورمان در آن حضور یافتند.
در همین خصوص، روز جمعه گذشته”مهدی عیاری و بابک اکبرنیا ” ورزشکاران پرورش اندام، راهی کشور مجارستان شدند تا در این رقابتها حضور یابند؛ ضمن اینکه حسن مومنی نیز در رشته بادی کلاسیک در این رقابتها حضور یافت و همچنین حمزه هوشمند نیز به عنوان سرپرست، ورزشکاران یاد شده را همراهی نمود.

 

مهدی عیاری

بابک اکبر نیا

 
یادآوری می شود که مسابقات مزبور، روز یکشنبه مورخه ۳۰/۷/۹۱ انجام گردید ، خاطر نشان می شود که بابک اکبرنیا و مهدی عیاری، چندی پیش در رقابت های آسیایی کوانگژوی چین، به ترتیب، عناوین قهرمانی اوزان ۸۰ و ۹۰ کیلوگرم پرورش اندام را تصاحب نمودند؛ ضمن اینکه مهدی عیاری، عنوان اوورال(قهرمان قهرمانان) را نیز به نام خود به ثبت رساند.

بادی فول

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه