رژیم لاغری استیل من (The Stillman Diet)

رژیم لاغری استیل من (The Stillman Diet) رژیم استیل من که به سرعت وزن را کم می نماید

رژیم لاغری استیل من (The Stillman Diet)

رژیم استیل من که به سرعت وزن را کم می نماید به نام “رژیم آب” خوانده شده است. در این رژیم علاوه بر مصرف مایعات و آشامیدنی ها زیاد طی روز، باید ۸ لیوان آب اضافه نوشید. به طور کلی یک رژیم تمام پروتئین بدون چربی و کربوهیدرات می باشد. خوردن میوه و سبزی مجاز است ولی باید از خوردن لبنیات و غلات خودداری نمود.

گفته می شود که این رژیم روزانه تا ۲۷۵ کالری می سوزاند و حد متوسط وزنی که کم می شود حدود ۲ تا ۷ کیلوگرم در هفته است. در این رژیم حساب کالری ها نگه داشته نمی شود ولی این دلیل بر این نیست که شما هر چقدر بخواهید بخورید. دکتر استیل من همراه رژیم غذایی خود مولتی ویتامین – مینرال روزی یک عدد و برای افراد بالای چهل سال مولتی ویتامین- مینرال (نوع قدرت بالا) تجویز می کند.

پیشنهاد می شود که هر کس از رژیم دکتر استیل من استفاده می کند، مکملهای غذایی زیر را به برنامه ی تغذیه ای خود اضافه نماید:

مولتی ویتامین(نوع قدرت بالا) با مولتی مینرال(نوع کلیت شده)، ویتامین c، صد میلی گرم (نوع رها شونده ی تدریجی) و مولتی مینرال (نوع کلیت شده) روزی یک عدد استفاده شود.

به دلیل آشامیدن مایعات زیاد، ویتامین های گروه B و C سریعتر دفع می گردند؛ بنابراین یک ویتامین B کمپلکس (نوع رها شونده ی تدریجی)، ۴۰۰ تا ۸۰۰ میکروگرم B3 و ۱ گرم پتاسیم (بین ۳ نوبت غذا تقسیم شوند) پیشنهاد می شود.

بادی فول


ثبت دیدگاه