پروتئین های مختلف

پروتئین های مختلف -پروتئین وی هیدرولیزه: هیدرولیزه بودن این پروتئین از بارزترین ویژگی های آن بوده است و

پروتئین های مختلف
-پروتئین وی هیدرولیزه: هیدرولیزه بودن این پروتئین از بارزترین ویژگی های آن بوده است و درست به همین دلیل نیز گفته می شود که مدت زمان هضم و جذب آن نیز در حدود ۱ الی۱٫۲ ساعت خواهد بود.
-پروتئین وی کنستانترهUltra-Filtered:این پروتئین از نوع کنستانتره بوده و همانگونه که می دانید اصولا پروتئین های کنستانتره پروتئین هایی دیر هضم و دیر جذب بوده و برای ساعاتی که بدن نیاز به مواد غذایی در طولانی مدت دارد مفید و مناسب هستند که از جمله این موقعیت های زمانی می توان به ساعات طولانی خواب شبانه و یا ساعات طولانی بین دو وعده غذایی اشاره کرد. گفته می شود که مدت زمان هضم و جذب آن نیز در حدود ۲ الی ۳ ساعت بوده است.

 

پروتئین

-آلبومین تخم مرغ
پروتئین تخم مرغ از با ارزش ترین پروتئین های مورد مصرف در پرورش اندام و در ورزش های قدرتی است و گفته می شود که این مکمل حاوی این نوع پروتئین نیز بوده است. مدت زمان هضم و جذب آن نیز در حدود ۲ الی ۳ ساعت بوده است.
پروتئین کنستانتره شیره
شیر اصولا ماده ای دیر جذب و تا حدودی هم دیر هضم است و پروتئین موجود در شیر نیز چنین بوده است و از این رو این پروتئین اصولا برای ساعات طولانی خواب شبانه مفید است  به گونه ای که افراد در پایانی ترین ساعت شب و در وعده غذایی قبل از خواب، مکمل های پروتئینی خود را به همراه شیر سرد میل می کنند. مدت زمان هضم و جذب این پروتئین نیز در حدود ۳الی ۵ ساعت بوده است و طولانی بودن مدت زمان لازم برای هضم و جذب این پروتئین نیز این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید با مصرف این مکمل در انتهایی ترین ساعات شب از سوخته شدن پروتئین در عضلات که در نتیجه بالا گرفتن کاتابولیسم در ساعات طولانی خواب شبانه رخ می دهد به خوبی جلوگیری کنید.
-Calcium Caseinate
این ترکیب از پروتئین کازئین این امکان را فراهم می کند تا شما ۵ الی ۷ ساعت آن را در دستگاه گوارش به صورت ذخیره نگه دارید به این معنی که این پروتئین در تمام طول شب که شما در خواب هستید و عضلات شما در معرض خطر کاتابولیسم قرار دارند حافظ و به نوعی پیش مرگ عضلات شما خواهد بود و حتما می دانید که خالی بودن دستگاه گوارش در ساعات طولانی خواب شبانه الزاما به معنی از دست رفتن حجم توده عضلانی خواهد بود.
-Micellar Alpha and Beta-Caseins and Caseinates
گفته می شود که این نوع خاص از پروتئین که در بدنه این مکمل افزوده شده است نیز اصولا پروتئینی دیر هضم بوده و در حدود ۵ الی ۷ ساعت زمان برای هضم و جذب این پروتئین مورد نیاز خواهد بود.

پودری برای تمامی ساعات روز
با توجه به تعداد و نوع پروتئین های موجود در بدنه این مکمل، این پودر پروتئینی را نیز می توان پودری برای تمامی ساعات روز قلمداد کرده و اصولا استراتژی این شرکت در تهیه و تولید پودرهای پروتئینی نیز همین بوده است تا افراد با تهیه یک نمونه از پودرهای پروتئینی این شرکت از خرید مکمل های اسید آمینه و گلوتامین بی نیاز شده و نیاز به خرید چندین نوع پروتئین مختلف اعم از دیر جذب و زود جذب برای ساعات مختلف روز نداشته باشد.

حل شدن در آب
کسانی که از این مکمل استفاده کرده اند شاید عجیب ترین موردی که با مصرف این مکمل مشاهده کرده اند قابلیت حل شدن سریع آن در آب بوده است به نحوی که با ریختن آب بر روی پودر و با مختصر تکتنی که به لیوان و یا قمقمه می دهید پودر پروتئینی شما به راحتی با آب مخلوط شده و در آب حل خواهد گردید.
این مسئله شاید برای افرادی که از پودرهای پروتئینی استفاده نکرده اند چندان عجیب و قابل بیان نباشد ولی کسانی که از پودرهای پروتئینی استفاده کرده و در هم زدن و در مخلوط کردن آن با آب، تا بوده دچار مشکل بوده و دست آخر هم دست به دامان همزن های برقی شده اند ارزش این ویژگی را به خوبی درک می کنند!

بادی فول


ثبت دیدگاه