Lean Dessert Proteion Shake
می توان گفت که این مکمل نوعی پروتئین کم قند و کم کالری و صد البته رژیمی برای دوره های چربی سوزی و کات بوده است. افرادی که به قصد کاستن از میزان چربی زاید بدن خود رژیم می گیرند معمولا در طول روز با گرسنگی شدید رو در رو می شوند و این اشتهای وسوسه کننده در طول شب نیز به واقع می توان گفت که آزار دهنده ظاهر می شود و به دلیل اینکه تناول کردن و مخصوصا خوردن مواد غذایی پر کالری برای این افراد شدیدا ممنوع است و به دلیل اینکه این افراد نمی توانند هر آنچه در اختیار دارند را میل کنند دچار درد سر شده و در اغلب موارد سختی کشیده و محتمل دشواری هایی می شوند.
با استفاده از این مکمل از یک سو می توان اشتها را کنترل کرد و از سوی دیگر با خوردن این مکمل پروتئینی نیاز بدن به اسیدهای آمینه ها را برطرف نمود و لازم به توضیح است که با وارد شدن مقداری گلوتامین پپتیدی به بدن که این ماده در این مکمل غذایی یافت می شود از اثرات کاتابولیگی دوره ها و رژیم های چربی سوز و کات بر بدن نیز به نحو چشم گیری کاسته خواهد شد.

اسید آمینه شاخه ای/ اسید های چرب ضروری
در ترکیب این مکمل پروتئینی نیز همانند دیگر مکمل های پروتئینی تولید شده در این شرکت مقادیر قابل توجهی از اسید آمینه های شاخه ای و صد البته مقداری اسید های چرب ضروری نیز یافت می شود.

مهار کاتابولیسم
اسید آمینه های شاخه ای که شامل سه اسید آمینه لوسین، ایزلوسین و والین می شود همانگونه که می دانید سریع الجذب بوده و سریعا وارد بدن و وارد بافت های عضلانی شده و چون قابلیت سوخته شدن و قابلیت تولید انرژی را دارند از تجزیه پروتئین در درون بافت های عضلانی مخصوصا در بازه زمانی پس از تمرینات سنگین و فشرده جلوگیری کرده و پدیده مخرب کاتابولیسم در دوره های کات را نیز مهار می کنند.

اسید های چرب ضروری
در مورد اسیدهای چرب ضروری نیز باید به این مهم اشاره کنیم هر چند کم کردن از چربی وارد شده به بدن در دوره های چربی سوزی از اهم مسائل بوده و الزامی به نظر می رسد ولی با این وجود بدن برای ترشح هورمون ها و برای محقق ساختن برخی فعالیت های دیگر نیاز به دریافت مقادیری چربی مفید در طول روز دارد و شما باید این مقدار چربی را در اختیار بدن قرار دهید هر چند در دوره های کات باشید و دلیل اصلی برای افزوده شدن مقادیر کمی اسید های چرب ضروری به بدنه این مکمل رژیمی نیز همین مهم بوده است.
هشدار توجه داشته باشید در صورتی که میزان چربی مصرفی خود در دوره های کات و چربی سوزی را صفر کنید علاوه بر افت میزان ترشح هورمون های جنسی با از دست رفتن سلامت پوست و با ریزش شدید مو با مشکلات عدیده دیگر نیز رو در رو خواهید شد.

بادی فول


ثبت دیدگاه