به مناسبت هفته ورزش و جوانان در مجموعه زنجیره ای کات شهرستان شاهرود مسابقات قهرمانی قوی ترین مردان سمنان برگزار شد.
یوسف قمی مدیر عامل باشگاه کات شاهرود به خبرنگاری گفت:این رقابتها در دو مرحله و با حضور ۱۵ ورزشکار و در ۸ آیتم برگزار شد.
مدیر عامل اضافه کرد: این رقابتها با حضور  ذبیح الله عرب رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان سمنان، حمید رضا ملکی رئیس کمیته داوران استان تهران، وحید اسدیان رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شاهرود و تعدادی از داوران بین المللی و قهرمانان این رشته انجام شد.

قمی گفت: داوری این مسابقات را محمد ترشیزی، محسن شیر محمدی ومهدی ترحمی  به عهده گرفتند و این مسابقات با تلاش وحید اسدیان با کیفیت خوب و در حد استانداردهای ملی برگزار شد.

مدیر عامل باشگاه کات شاهرود گفت: مسابقات با رقابت نزدیک ورزشکاران شنبه به پایان رسید،  رضا نادعلی در این مسابقات رتبه اول را کسب کرد و مصطفی مظفری و محسن طاهری شمیرانی به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.
ضمن اینکه حمید عامریان، ایلیا حسینی فر و حسن گیلانی نیز به مقام های چهارم تا ششم دست یافتند.

وی گفت: این دوره از رقابتها با هدف ترویج اخلاق مداری در ورزش و توجه  بیشتر ورزش جوانان به ورزش و جوانمردی بود.
قمی در آخر گفت: ورزشکاران باید با الگو قرار دادن بزرگان ورزش ایران، اخلاق اجتماعی و مردم مداری را سرلوحه کار و ورزش خود قرار دهند.

 

مسابقات لیفت قهرمانی :

مسابقات  با همکاری هیات بدنسازی و پرورش اندام و اداره ورزش و جوانان  شهرستان آران و بیدگل  انجام شد۱۰۴ نفر ورزشکار با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این رقابتها ورزشکاران در ۲۴ وزن و در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در قالب پنج باشگاه ˈجوانانˈ ، ˈتختیˈ ، ˈخیبرˈ ، ˈفتوتˈ و ˈهلالˈ در محل پارک شادی با هم به رقابت پرداختند.

ورزشکاران  در این رقابتها لیفت قهرمانی باشگاه های آران و بیدگل برای اولین بار در فضای باز با هم به رقابت پرداختند که با استقبال پرشور علاقمندان و هواداران ورزش پرورش اندام انجام شد.

همچنین در پایان این مسابقات باشگاه های ˈخیبرˈ ، ˈجوانانˈ و ˈتختیˈ به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.


ثبت دیدگاه