مکمل

نکات مهم در خرید مکمل

نکات مهم در خرید مکمل زمانی در صدد تهیه پودرهای پروتئینی بر مممی آیید به جای آنکه تمامی

نکات مهم در خرید مکمل
زمانی در صدد تهیه پودرهای پروتئینی بر مممی آیید به جای آنکه تمامی هوش و حواس خود را معطوف به وزن و مقرون به صرفه بودن آن بکنید و به جای آنکه در همان یرخورد اول، مکمل های اوزان  بالا که به نسبت مکمل های اوزان پایین مقرون به صرفه تر به نظر می رسند را انتخاب کرده و یا همواره درصد پروتئینی را ملاک برتری مکمل ها بدانید کمی به باقی مسائل از جمله نوع پروتئین موجود در مکمل، سرعت جذب پروتئین موجود در بدنه مکمل و …

 

مکمل

نیز دقت بکنید. پروتئینی که برای بعد از تمرین مناسب است برای وعده قبل از خواب ابدا مناسب نخواهد بود و مکملی هم که برای وعده قبل از خواب مناسب باشد ابدا برای وعده پس از تمرین مناسب نخواهد بود و این داستان و این حقیقت در مورد دیگر وعده های غذایی نیز صدق می کند.
رسوب در معده
پروتئین کازئین در برابر اسیدیته معده حساس بوده و در محیط اسیدی معده شدیدا رسوب کرده و حالت ژله ای به خود می گیرد و درست به همین دلیل مدت زمانی که مورد نیاز است تا پروتئین کازئین در دستگاه گوارش شکسته و وارد جریان خون شود دو برابر پروتئین های معمولی است.
از این خاصیت برای تامین نیاز بدن به مواد غذایی در ساعاتی از روز که به ناچار مدت زمان زیادی گرسنه خواهید بود و در ساعاتی که در خواب شبانه به سر می برید استفاده می شود.
از سحر تا افطار
همچنین از این سزی مکمل برای تامین نیاز نیاز بدن در ساعات طولانی روزه داری که مسلمانان معمولا در این بازه زمانی هیچگونه ماده ماده غذایی وارد بدن خود نمی کنند می توان استفاده نمود و این نکته را نیز در خاطر داشته باشید که با این ترفند ها تنها می توان از اثرات منفی گرسنگی های طولانی مدت بر بدن و عضلات کاست وگرنه از بین بردن این اثرات و مهار تاثیرات منفی این قبیل رفتارها ناممکن است!
محتویات
گفته می شود که در هر سروینگ از این محصول ۱۲۰ کالری وجود دارد که ۱۰ کالری از چربی ها دریافت می شود. در هر سروینگ این محصول ۵٫ گرم چربی اشباع شده و ۱۰ میلی گرم کلسترول و ۴ گرم قند و ۲۳ گرم پروتئین و ۴۵۰ میلی گرم کلسیم و ۲۵۰ میلی گرم  سدیم نیز وجود دارد.
در بدنه این مکمل علاوه بر ویتامین های AوC و علاوه بر عنصر کلسیم و آهن اسید آمینه های ضروری قابل ملاحظه ای نیز یافت می شود.
فرم دارویی
این مکمل به صورت پودر و در بسته بندی های دو و چهار پوندی و در چهار طعم مختلف تهیه و عرضه شده است و لازم به ذکر است که هر سروینگ این محصول در حدود ۳۱ گرم خواهد بود.
دستور مصرف
کمپانی سازنده این محصول مصرف آن در اولین ساعات روز و بلافاصله قبل از خواب شبانه را توصیه کرده و در ادامه به این مهم تاکید کرده است در ساعاتی از روز که دسترسی مداوم به مواد غذایی و پروتئین برای فرد مقدور نباشد نیز به خوبی می توان از این مکمل بهره گرفت، هر چند وقفه افتادن در بین وعده های غذایی در طول روز برای کسانی که به افزایش حجم می اندیشند ابدا قابل قبول نخواهد بود.

بادی فول


ثبت دیدگاه