جوانان ایرانی در فستیوال ورزشی آرنولد که به عنوان یکی از معتبرترین مسابقات پرورش اندام و بدنسازی در تمام جهان شناخته می‌شود، افتخار آفرینی کردند.

جوانان ایرانی در فستیوال ورزشی آرنولد که به عنوان یکی از معتبرترین مسابقات پرورش اندام و بدنساز

 

به گزارش ایلنا، سرپرست تیم ملی پرورش اندام ifbb ایران(تحت پوشش انجمن بدنسازی و قویترین مردان ایران) اعزامی به اسپانیا، از کسب مدال‌های طلا، نقره، برنز و حضور در فینال خبر داد.

امید محمدیان امیری افزود: در این فستیوال در بخش ۸۰ کیلوگرم احمد پایدار به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت و همچنین در قسمت ۱۸۵+ سانتیمتر بادی کلاسیک مجید غلام قمری قهرمان شد و مدال طلای این مسابقات را به دست آورد.

سعید کرجالیان، مدال نقره وزن ۸۵ کیلوگرم رضا کاکاوند، مدال نقره وزن ۹۰ کیلوگرم مرتضی نوروزی، مدال برنز وزن ۷۵ کیلوگرم در سایر بخش‌ها حمیدرضا مراد خانی در وزن ۷۰ کیلوگرم به مقام ششم رسید. آرش فتاحی و میثم امیری در دسته ۱۷۵- سانتیمتر فینالیست شدند.

روح الله میرحسینی و محسن شبانی هم در وزن ۹۰ کیلوگرم به فینال راه پیدا کردند و آرش نویدی در قسمت پیشکسوتان به مقام پنجم رسید. در تیم ایرانی اعزام شده به مادرید محمود ساولان در جایگاه مربی، دکتر مدافع در سمت پزشک و سعید ساسانی به عنوان رییس کمیته فنی حضور داشتند. همچنین امید محمدیان امیری سرپرست تیم، به عنوان اولین داور ایرانی در کنار ۹ داور دیگر از سایر کشورها ۱۸ نفر از برترین‌های جهان را در دسته حرفه ای‌ها قضاوت کرد.


ثبت دیدگاه