زیمناستیک

رئیس ایروبیک فدراسیون جهانی در اصفهان

رئیس ایروبیک فدراسیون جهانی ژیمناستیک با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ایران را از

رئیس ایروبیک فدراسیون جهانی ژیمناستیک با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ایران را از جمله کشورهای فعال در ژیمناستیک جهان دانست.

 

ژیمناستیک

 

میرل گانزن پیش‌ازظهر امروز در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از پیشرفت این رشته در ایران و اصفهان به نیکی یاد کرد و اظهار کرد: ۱۲۰ کشور دنیا در ایروبیک ژیمناستیک فعال هستند که ایران نیز از جمله کشورهای فعال محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: البته تصور نمی‌کردم با دیدن فعالیت‌های این رشته در ایران شگفت زده شوم، اما پیشرفت بسیار قابل توجهی را مشاهده کردم که دورنمای روشنی را بدون شک به دنبال دارد.
رئیس فرانسوی ایروبیک فدراسیون جهانی ژیمناستیک با تاکید بر اینکه رشته‌های شنا، ژیمناستیک و دوومیدانی جزو رشته‌های پایه محسوب می‌شود، ایروبیک ژیمناستیک را به خانواده‌ها برای خردسالانشان توصیه کرد و افزود: با ژیمناستیک می‌توان با بدنی آماده به سایر رشته‌ها راه یافت.

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه