سرپرست هيات پرورش‎اندام و بدنسازي استان خراسان رضوي در پايان رقابت‌هاي قهرماني پرورش‌اندام كشور گفت: يكي از بهترين مسابقات را در سطح كشور برگزار كرديم و شايسته ميزباني فستيوال‌هاي بزرگتر هم هستيم.

 

بهرام نكاحي  افزود: كيفيت برگزاري مسابقات پرورش‌اندام قهرماني كشور به تاييد مسوولان فدراسيون راضي كننده بود و يكي از بهترين مسابقات اجرا شده در سطح كشور بوده است و به هر حال خيلي از دوستان كه در حوزه فني فدراسيون مشغول هستند، تقاضا داشتند كه مشهد ميزبان فستيوال‌هاي بزرگ‌تري در كشور‌ شود.

وي تصريح كرد: در دو ماه اخير تلاش كرديم كه اين مسابقات را به نحو احسن برگزار كنيم و البته در بحث تامين منابع و زيرساخت‌ها ضعف هايي داشتيم كه برطرف شد و در مجموع از سطح برگزاري مسابقات راضي هستيم.

وي اظهار كرد: اميد است كه توانسته باشيم شايستگي مشهد را در ميزبان مسابقات ورزشي خصوصا پرورش‌اندام به اثبات برسانيم و ميزباني بعدي مسابقات با يك فاصله ۱۵ ساله در مشهد اتفاق نيفتد و در آينده‌اي نزديك ميزبان مسابقاتي با سطح بالاتر باشيم.

نكاحي در مورد مدال‌آوري تيم خراسان رضوي در اين مسابقات عنوان كرد: بحث فني را تبريزي و عباس‌پور اعضاي هيات بايد پاسخگو باشند و من اطلاعي ندارم چون در دو روز برگزاري مسابقات حتي يك ساعت هم نمي‌توانستم داخل سالن باشم و بايد جميع جهات موضوع را مديريت مي‌كردم اما شاهد مدال طلا و نقره در بين مشهدي‌ها بوده‌ايم.


ثبت دیدگاه