سهراب سرابی

سهراب سرابي سرپرست هيات خراسان رضوي را مورد ضرب و شتم قرار داد.

سهراب سرابي سرپرست هيات  خراسان رضوي را مورد ضرب و شتم قرار داد. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)

سهراب سرابي سرپرست هيات  خراسان رضوي را مورد ضرب و شتم قرار داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) – منطقه خراسان، مسابقات پرورش اندام كشور روز گذشته در حالي كه قهرمانان خود را شناخته بود، شاهد حركت زشتي از طرف سهراب سرابي، پيشكسوت اين ورزش بود كه در اقدامي عجيب به طرف سرپرست هيات استان حمله و مشت خود را روانه او كرد.

 

سهراب

قرار بوده در پايان مسابقات قهرماني کشور، دو برنامه تعيين قهرمان قهرمانان و تقدير از پيشكسوتان و ورزشكاران اجرا شود كه سهراب سرابي تاكيد بر انجام مراسم تقدير قبل از برنامه ديگر را داشته است ولي سرپرست هيات پرورش‌اندام و بدنسازي استان دستور تعيين مسابقه قهرمان قهرمانان را قبل از مراسم تقدير داده است كه موجب دلخوري پيشكسوت استان شده و درست پس از اعلام برگزاري مسابقه قهرمان قهرمانان توسط مجري مراسم سرابي به سمت سرپرست هيات پرورش اندام خراسان رضوي حمله‌ور شد.

سرپرست هيات پرورش‌اندام خراسان رضوي در پاسخ به حمله سهراب سرابي هيچ عكس‌العملي از خود نشان نداد و تنها به سمت ديگري رفت كه باز هم سرابي به سمت او رفت اما در نهايت با مداخله افراد حاضر در سالن اين پيشكسوت به خارج از سالن رفت.

بهرام نكاحي، سرپرست هيات پرورش‌اندام خراسان رضوي در پاسخ به خبرنگار ايسنا در مورد اين موضوع گفت: من هيچ حركت و چيزي در سالن نديدم و حتي متوجه نشدم.

وي در اصرار خبرنگار ايسنا كه چرا سرابي به شما حمله كرد، تنها به اين جمله بسنده كرد و افزود: هميشه خوبي‌ها را ببينيد و به دنبال بدي‌ها نباشيد.


ثبت دیدگاه