مسابقه

نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور

نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور اعلام کرد:در پایان

نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور
دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور اعلام کرد:در پایان رقابتهای قهرمانی پرورش اندام کشور که در سه رده سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد، تیمهای تهران در هر سه رده به مقام قهرمانی دست یافتند.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا ˈاحمد بلاسی‌ˈ در رده سنی جوانان، تیم تهران با ۵۶ ، فارس با ۵۲ و گیلان با ۴۰ امتیاز رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
تیم تهران در رده سنی بزرگسالان نیز با ۸۴ امتیاز مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیمهای البرز و اصفهان با ۷۳ و ۶۸ امتیاز در سکوهای دوم و سوم جای گرفتند.
: در رشته بادی کلاسیک نیز تیم تهران با ۵۶ امتیاز اول شد و خراسان رضوی با ۳۸ و تیم البرز با ۲۶ امتیاز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در رده سنی پیشکسوتان که در سه رده سنی برگزار شد، ˈغلامحسین بی غمˈ و ˈداوود رحیمیˈ از تهران و ˈمحمود زارعˈ از فارس رتبه های برتر را کسب کردند.
مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک قهرمانی کشور با شرکت حدود ۴۰۰ ورزشکار از ۲۱ استان کشور سیزدهم و چهاردهم مهر ماه جاری در سالن ورزشی بابانظر مجموعه ورزشی کارگران مشهد برگزار شد.
نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی بدنسازی و پرورش اندام کشور برای اعزام به مسابقات جهانی تایلند که شانزدهم تا بیستم آذر برگزار می شود، راه یافتند.

 

مسابقه

 


ثبت دیدگاه