مسابقه

نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور

نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور اعلام کرد:در پایان

نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور
دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور اعلام کرد:در پایان رقابتهای قهرمانی پرورش اندام کشور که در سه رده سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد، تیمهای تهران در هر سه رده به مقام قهرمانی دست یافتند.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا ˈاحمد بلاسی‌ˈ در رده سنی جوانان، تیم تهران با ۵۶ ، فارس با ۵۲ و گیلان با ۴۰ امتیاز رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
تیم تهران در رده سنی بزرگسالان نیز با ۸۴ امتیاز مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیمهای البرز و اصفهان با ۷۳ و ۶۸ امتیاز در سکوهای دوم و سوم جای گرفتند.
: در رشته بادی کلاسیک نیز تیم تهران با ۵۶ امتیاز اول شد و خراسان رضوی با ۳۸ و تیم البرز با ۲۶ امتیاز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در رده سنی پیشکسوتان که در سه رده سنی برگزار شد، ˈغلامحسین بی غمˈ و ˈداوود رحیمیˈ از تهران و ˈمحمود زارعˈ از فارس رتبه های برتر را کسب کردند.
مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک قهرمانی کشور با شرکت حدود ۴۰۰ ورزشکار از ۲۱ استان کشور سیزدهم و چهاردهم مهر ماه جاری در سالن ورزشی بابانظر مجموعه ورزشی کارگران مشهد برگزار شد.
نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی بدنسازی و پرورش اندام کشور برای اعزام به مسابقات جهانی تایلند که شانزدهم تا بیستم آذر برگزار می شود، راه یافتند.

 

مسابقه

 

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه