طرح سالم سازی باشگاههای بدن سازی كشور اجرا می شود
طرح سالم سازی ,باشگاههای بدن سازی, كشور ازبرنامه های مهم این فدراسیون است كه در قالب یك طرح منسجم در آینده نزدیك اجرا می شود.
طرح سالم سازی باشگاههای بدن سازی كشور اجرا می شود

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ‘محمد رضا كاظمی آشتیانی’ روز پنجشنبه در دیدار با مدیر كل ورزش و جوانان این استان در مشهد افزود: سالم سازی باشگاههای بدنسازی و پرورش اندام یكی از مولفه های اساسی فرهنگ سازی و توسعه نشاط و شادابی توسط این رشته ورزشی است.

وی گفت: استان خراسان رضوی با توجه به ظرفیت بسیار خود می تواند به عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شود.

وی اظهار داشت: برگزاری لیگ حرفه‌ای بدنسازی و پرورش اندام كشور با هدف ایجاد درآمد، توسط این باشگاهها در كشور اجرا می شود.

او گفت: در این ارتباط ستاره ‌دار كردن باشگاه ‌های بدنسازی و پرورش‎ ‌اندام از برنامه های مهم این فدراسیون برای افزایش كیفی فعالیت آنها است.

مدیر كل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز در این مراسم با اشاره به استفاده برخی باشگا‌ههای بدنسازی و پرورش اندام از داروهای غیر مجاز گفت: جوانان بدون اطلاع از مضرات استفاده از داروهای دوپینگ، از این داروها استفاده می‌كنند.

‘سید علی اكبر هاشمی جواهری’ افزود: سلامت جامعه با اسم سالم ‌سازی توسط برخی سودجویان به خطر افتاده و آنان از این شیوه برای فروش محصولات خود سوء استفاده می كنند.

وی ابراز امیدواری كرد، با اجرای طرح سالم ‌سازی باشگاه ‌های بدنسازی این مشكل هرچه زودتر برطرف شود.

وی آمادگی استان خراسان رضوی برای همكاری با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برای اجرای این طرح را اعلام كرد.

هاشمی جواهری گفت: با توجه به اجرای طرح ‌های پژوهشی در باره دارو های غیر مجاز نیروزا توسط دانشگاه فردوسی مشهد، اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضوی آمادگی كامل برای برگزاری همایش ‌های علمی در این زمینه را دارد./۱


ثبت دیدگاه