ایران قدرت اول پاورلفتینگ آسیا محسوب می شود.

ایران قدرت اول پاورلفتینگ آسیا محسوب می شود. ‘فرشید سلطانی’: ایران در رشته پاورلیفتینگ جزء تیم های برتر

ایران قدرت اول پاورلفتینگ آسیا محسوب می شود.

‘فرشید سلطانی’: ایران در رشته پاورلیفتینگ جزء تیم های برتر آسیاست اما در چند سال اخیر قدرت اول این رشته در آسیا محسوب می شود.
وی اظهار كرد: با توجه به اینكه بیش از ۷۰ كشور جهان در این رشته فعالیت دارند، ایران جزء ۱۰ كشور برتر پاورلیفتینگ در جهان نیز محسوب می شود.
مسوول كمیته پاورلیفتینگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام كشور ادامه داد: با برنامه ریزی های مناسب، مستمر و مداوم می توان رتبه بهتری را در جهان كسب كنیم و جزء قدرت های اول این رشته محسوب شویم، چون ورزشكاران ایرانی این پتانسیل را دارند.
وی در مورد برنامه های آتی این كمیته گفت: تا پایان سال جاری، یك مسابقه پاورلیفتینگ و یك مسابقه پرس سینه برگزار خواهیم كرد.

 

پاورلیفتینگ

 
سلطانی به میزبانی ایران برای اولین بار در رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا اشاره و بیان كرد: ایران برای نخستین بار، میزبان رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا در بخش مردان شد.
وی اظهار داشت: این رقابت ها از اردیبهشت ماه سال آینده با حضور زبده ترین ورزشكاران این رشته از قاره كهن در ایران برگزار خواهد شد كه استان گیلان یكی از كاندیداهای برگزاری این رقابت هاست.
‘فرشید سلطانی’ مسوول كمیته پاورلیفتینگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام كشور به منظور حضور در رقابت های پرورش اندام و بادی كلاسیك قهرمانی استان گیلان گرامیداشت هفته دفاع مقدس و جام ‘غفور فرجاد’ پیشكسوت ورزش گیلان به این استان سفر كرد.


ثبت دیدگاه