مسابقات بدنسازی استان گیلان

‘محمد ذات پرور’ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها، ۳۱ شهریور

‘محمد ذات پرور’ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها، ۳۱ شهریور در مجموعه ورزشی شهید عضدی شهرستان رشت برگزار خواهد شد.

وی اضافه كرد: ورزشكاران شركت كننده در این دوره از رقابت ها، در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشكسوتان با هم به رقابت می پردازند.

ذات پرور ادامه داد: در پایان این مسابقات نیز نفرات برتر انتخاب در رقابت های پرورش اندام قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی حضور خواهند یافت.

 

مسابقات

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان بیان كرد: خوشبختانه این استان یكی از قطب های برتر این رشته در كشور است و ورزشكاران گیلانی در رقابت های مختلف پرورش اندام مدال های رنگینی كسب می كنند.

وی اضافه كرد: طی سال جاری ورزشكاران این هیات در مسابقات مختلف كشوری حضور چشمگیری داشته اند و موفق به كسب ۳۲ مدال رنگارنگ شدند.

ذات پرور گفت: همچنین طی این مدت، چهار كاپ تیمی كسب كردیم و ۱۳ مسابقه انتخابی در رده های سنی مختلف در گیلان برگزار شد و همچنین میزبان رقابت های پرس سینه قهرمانی كشور در چهار رده سنی نیز بودیم.

وی ادامه داد: از ۱۱هزار باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در كشور ۴۰۰ باشگاه در گیلان فعالیت دارد كه یكصد باشگاه آن در رشت فعال است.

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه