مسابقات بدنسازی استان گیلان

‘محمد ذات پرور’ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها، ۳۱ شهریور

‘محمد ذات پرور’ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها، ۳۱ شهریور در مجموعه ورزشی شهید عضدی شهرستان رشت برگزار خواهد شد.

وی اضافه كرد: ورزشكاران شركت كننده در این دوره از رقابت ها، در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشكسوتان با هم به رقابت می پردازند.

ذات پرور ادامه داد: در پایان این مسابقات نیز نفرات برتر انتخاب در رقابت های پرورش اندام قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی حضور خواهند یافت.

 

مسابقات

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان بیان كرد: خوشبختانه این استان یكی از قطب های برتر این رشته در كشور است و ورزشكاران گیلانی در رقابت های مختلف پرورش اندام مدال های رنگینی كسب می كنند.

وی اضافه كرد: طی سال جاری ورزشكاران این هیات در مسابقات مختلف كشوری حضور چشمگیری داشته اند و موفق به كسب ۳۲ مدال رنگارنگ شدند.

ذات پرور گفت: همچنین طی این مدت، چهار كاپ تیمی كسب كردیم و ۱۳ مسابقه انتخابی در رده های سنی مختلف در گیلان برگزار شد و همچنین میزبان رقابت های پرس سینه قهرمانی كشور در چهار رده سنی نیز بودیم.

وی ادامه داد: از ۱۱هزار باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در كشور ۴۰۰ باشگاه در گیلان فعالیت دارد كه یكصد باشگاه آن در رشت فعال است.


ثبت دیدگاه