باشگاه موفق

چهار خدمات ضروری برای یک باشگاه موفق

گاهی اوقات رفع بعضی از مشکلات کوچک باشگاه می تواند کمک بسیاری به موفق شدن شما در کارتان

گاهی اوقات رفع بعضی از مشکلات کوچک باشگاه می تواند کمک بسیاری به موفق شدن شما در کارتان کند.

  1. حضور مربی در باشگاه

زمانی که مردم به باشگاه می روند در انجام حرکات صحیح دچار مشکل می شوند. یکی از بهترین مزیت های یک باشگاه موفق حضور دائمی مربی در باشگاه می باشد.

  1. بوفه های غذای سالم

بسیاری از باشگاه ها دارای بوفه های غذا و اسموتی های سالم می باشند. شاید کنترل و مدیریت آن سخت باشد اما مشتری ها قطعا از یک اسنک بعد از تمرین بسیار لذت می برند. به علاوه یک بسته ماده ی غذایی سالم می تواند برای ورزشکار بسیار مفید باشد.

  1. فضایی برای گروه های تمرینی

زمان و مکانی را برای تمرین های گروهی افراد باشگاه قرار دهید. این امر علاوه بر ایجاد ارتباطات اجتماعی موجب رضایت اعضای باشگاه نیز می شود و تمرین کردن گروهی بیشتر لذت بخش خواهد بود.

  1. کلاس های تمرینی متفاوت

انواع کلاس های تمرینی از جمله پیلاتس، یوگا، ایروبیک و … را در ساعت های مشخص در باشگاه خود قرار دهید. کسانی که برای بدنسازی به باشگاه می آیند قطعا از تنوع در تمریناتشان با شرکت در این کلاس ها لذت خواهند برد.

منبع : www.appointment-plus.com

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه