شرکت تاف استاف   stuff stuff fitnss

از سال1971 شرکت بین المللی fitness tuff stuff تنها روی یک هدف متمرکز می باشد : طراحی، توسعه

از سال۱۹۷۱ شرکت بین المللی fitness tuff stuff تنها روی یک هدف متمرکز می باشد : طراحی، توسعه و ساخت تجهیزات بدنسازی با بالاترین کیفیت برای مشتریان کل دنیا .

تاف استاف در همه ی زمان ها تنها از با کیفیت ترین مواد ساخته شده در آمریکا توسط تیم مجرب و متخصص استفاده کرده است. امروزه TFI به طراحی و ساخت بیش از ۸۰ نوع محصول متفاوت در صنعت بدنسازی در خود کارخانه ی شرکت در کالیفرنیا پرداخته است.

TFI یکی از بزرگترین خطوط تولیدی آمریکایی در صنعت فیتنس می باشد و تنها شرکت فیتنس باقیمانده در آمریکاست که هرمدل دستگاه بدنسازی تولید کند به راحتی می فروشد.

محصولات TFI بر سخت ترین رقیبی که یک شرکت می تواند با آن روبرو شود غلبه می کند و رقابت با این شرکت کار ساده ای نیست.

این شرکت از سال ۱۹۷۱ مشغول به کار است. خانواده محصولات کامل و بین المللی بدنسازی تاف استاف بیش از ۴ دهه با تجربه و تحقیق مجسم شده است. زمانیکه یک محصول از TFI  خریداری میکنید می توانید مطمئن باشید که آخرین تکنولوژی طراحی شده در بازار فیتنس را با نشان اعتماد و با دوام بودن دریافت می کنید.

محصولات تاف استاف شامل سه دسته بندی می باشد : محصولات خانگی، محصولات باشگاهی تجاری، محصولات کودکان و نوجوانان.

از همان سال آغاز شرکت، تاف استاف در تولید محصولات بدنسازی خانگی پیشتاز بوده و اولین سیستم باشگاه خانگی کامل را در دنیا تولید کرد. کیفیت محصولات خانگی شرکت تاف استاف با محصولات باشگاهی آن هیچ تفاوتی ندارد و از همان مواد با کیفیت بالا برای این دسته نیز استفاده کرده است.

از سال ۲۰۰۹ تاف استاف به طراحی و تولید تجهیزات ورزشی برای کودکان ۹ سال به بالا در زمینه برنامه های آمادگی جسمانی، برنامه های ورزشی، کاهش وزن و باشگاه های تناسب اندام کودکان اقدام کرد.

در ایران به دلیل قیمت بالای این برند فقط باشگاهای برتربدنسازی می توانند از دستگاه های بدنسازی تاف استاف  خریداری کنند.

  اصغرمرادی

مشاوردر تجهیزو راه اندازی باشگاهای بدنسازی

 

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه