شرکت سالتر salter

شرکت سالتر salter

شرکت سالتر یا سلتر (salter) از سال 1946 تاسیس شد. سبد محصولات سالتر طیف گسترده ای از تجهیزات

این شرکت تولید کننده  تجهیزات فیتنس حرفه ایاروپایی، با بیش از ۵۰ سال سابقه در بازار بدنسازی می باشد.

شرکت سالتر از سال ۱۹۴۶ تاسیس شد. سبد محصولات سالتر طیف گسترده ای از تجهیزات ورزشی و توانبخشی را برای تمرین های حرفه ای و خانگی پوشش می دهد که می تواند نیازهای انواع کاربران را برطرف کند .

تمامی محصولات تحت طیف وسیعی از خدمات می باشند که با ارزش افزوده مشتریان و کاربران نهایی تحویل داده می شوند. شبکه گسترده تجاری موجب شد سالتر در بازارهای بین المللی اصلی حضور داشته باشند.

مرکز تولید شرکت SALTER در اسپانیا بیش از ۱۵۰۰۰ متر مربع مساحت دارد.

 

دیپ دستگاه

دیپ دستگاه

 

بخش توسعه و تحقیق، محصولات جدید را  طبق روش های جدید مورد بررسی و توسعه قرار می دهد. این شرکت با استادیوهای طراحی پیشرفته همکاری می کند.

سالتر کنترل کیفیت جامعی در کل فرآیند تولید دارد و به طور کامل محصولاتش مطابق با اصول قابل اجرا در اروپا می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

خدمات برجسته:

 • سازگاری دستگاه ها با نیازهای خاص هر مرکز
 • پذیرش سفارش (قابلیت انتخاب نام، رنگ و سایز دستگاه ها به خواست مشتری)
 • خدمات پس از فروش
 • راه حل های خاص و نوآورانه از طریق همکاری با مراکز تحقیقاتی و فناوری
 • پشتیبانی فنی فوری در اسپانیا
 • پشتیبانی فنی بین المللی
 • عرضه فوری قطعات یدکی اصل
 • خدمات تعمیر و نگهداری محصولات
 • مشاوره فنی
 • تجهیز باشگاه و طراحی و چیدمان دکوراسیون کل باشگاه
 • پشتیبانی آموزش مربیان باشگاه ها.

گواهینامه ISO 9001/2000 تضمین کننده ی کیفیت خدمات شرکت می باشد.

شکم دستگاه

شکم دستگاه

مشتریان تجهیزات سالتر باشگاه های بدنسازی، تناسب اندام و کلوپ های ورزشی، مراکز توانبخشی، هتل ها، باشگاه ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشند.

خط تولید دستگاهای بدنسازی سالتر بسیار متنوع است اما بیشترین تولید و فروش محصولات این شرکت در زمینه تجهیزات مکانیکی و هوازی باشگاه، وزنه های آزاد، لوازم جانبی باشگاه، نیمکت و خرک دستگاه ها، پوشاک ورزشی و تجهیزات رشته بوکس می باشد.

در ایران دستگاهای بدنسازی سالتر از سال  2014 وارد شده و طراحی مدرن و زاویه های استاندارد آن باعث شده باشگاهای برتر بدنسازی از این دستگاها استقبال نمایند.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

حتما بخوانید

شرکت آلمکس ALLMAX هدف شرکت مکمل آلمکس بر پایه کیفیت در ساخت است. در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس دارد. این شرکت اعلام نموده ما فراتر از وظیفه مان عمل می ...
شرکت سلوکور CELLUCOR شرکت مکملهای بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیج...
شرکت کبری COBRA LABS COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ...
شرکت دای ماتیز DYMATIZE Dymatize Nutrition در سال 1994 تاسیس شد و یکی از پیشروهای صنعت مکمل با بالاترین کیفیت در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور در جهان عرضه می شود....
به اشتراک بزارید:

ثبت دیدگاه

*