شرکت ریلکس فیتنس Relax fitness equipment

شرکت صنعتی ریلکس فیتنس یک نام تجاری شناخته شده ی چینی است که در سال 1995 تاسیس شد.

شرکت Relax fitness 

شرکت صنعتی ریلکس فیتنس یک نام تجاری شناخته شده ی چینی است که در سال ۱۹۹۵ تاسیس شد. علاوه بر این، این شرکت یک سرمایه گذار ملی در صنعت فیتنس و سازنده ی تجهیزات فیتنس حرفه ای می باشد و کار خود را به آماده کردن دستگاه های فیتنس با کیفیت بالا و ارائه راه حل برای مشکلات باشگاه ها، کلوپ های ورزشی، شرکت ها و مشتری ها اختصاص داده است. طراحی و خدمات منحصر بفرد این دستگاه ها سبک زندگی سالم شما را پشتیبانی می کند. تا کنون دستگاه های فیتنس ریلکس در بیش از ۳۰ کشور و منطقه در کل دنیا به کار برده شده اند و خدمات فیتنس آن به بیش از ۱۰ هزار کلوپ ورزشی و به ۳۰ میلیون نفر عرضه می شود.

شرکت Relax fitness یکی از اولین توسعه دهنده ها و تولید کنندگان تجهیزات حرفه ای فیتنس می باشد. این شرکت اظهار کرده تمام تمرکز شرکت بر روی توسعه و نوآوری در دستگاه های فیتنس می باشد. این شرکت بر روی تکنیک های کلیدی، پردازش محصولات و استانداردهای تکنیکی برای ارائه و تولید بهترین دستگاهای حرفه ای، هوشمندانه و کارآمد سرمایه گذاری می کند. ترکیب تکنولوژی، مهندسی ساختاری و طرح های تعاملی موجب تبدیل رویای تجهیزات فیتنس به واقعیت شده است. این شرکت دارای ۳ حق انحصاری ثبت اختراع دستگاه می باشد.

شرکت ریلکس بعنوان عامل بزرگ در صنعت فیتنس سه گواهی سیستمی بین المللی دریافت کرده است و به عنوان ” بیس تجربی مرکز تست و سوپروایزر کالاهای ورزشی ملی چین ” تعیین و انتخاب شده است و در ساخت استانداردهای ملی برای صنعت فیتنس مشارکت دارد.

این شرکت از سال ۲۰۰۶ تا کنون به عنوان ۱۰ کالای ورزشی برتر چین انتخاب شده است و دارای افتخارات بسیار زیادی در زمینه بهترین برند، بهترین کیفیت و بهترین کالای ورزشی می باشد.

دستگاهای بدنسازی ریلکس درایران به خوبی بازاریابی وتوزیع شده ویکی از بهترین ومنظم ترین رویه واردات را داشته و از لحاظ کیفیت درحد مطلوبی قرار دارد. دستگاه شکم، پشت ران نشسته و دستگاه اچ از آن مرغوبترین دستگاه های بدنسازی این کمپانی چینی  می باشد.

ثبت دیدگاه