شرکت پالس pulse fitness

پالس یک شرکت پیشتاز در ارائه تجهیزات تناسب اندام و ورزش های مربوطه می باشد. خدمات اصلی پالس

شرکت پالس

پالس یک شرکت پیشتاز در ارائه تجهیزات تناسب اندام و ورزش های مربوطه می باشد. خدمات اصلی پالس شامل تحقیق، طراحی، توسعه، نصب و راه اندازی و خدمات درجه یک تجهیزات فیتنس داینامیک می باشد که شامل تجهیزات نوآورانه قلب و عروق، دستگاهای مکانیکی شیک، وزنه های آزاد، دوچرخه های اسپینینیگ با کارایی بالا، نرم افزار مدیریت باشگاه های تک (hi-tech)، ارائه برنامه های تناسب اندام برای کودکان، ارائه مشوق های سرمایه گذاری، اسپانسر باشگاهای بدنسازی فوتبال، فیتنس و سلامتی می باشد.

شرکت پالس بزرگترین ارائه دهنده ی وسایل  تفریحی ورزشی می باشد که به بیش از ۳۰۰۰ باشگاه در ۳۰کشور و در ۵ قاره خدمات رسانی می کند. پالس بیش از ۱۰۰ نیروی فروش بسیار قوی در ۴ کشور دارد که با  ۲۰زبان زنده دنیا به مردم خدمات می رسانند.

گروه پالس در سال ۱۹۸۰ توسط کریس و دیو جانسون با طراحی و مهندسی حرفه ای تاسیس شد و امروزه در انگلستان توسط موسسان خود مدیریت می شود.

این شرکت با بیش از ۳۰ سال تجربه و تخصص در صنعت ورزش و با برنده شدن جوایز جشنواره های تجهیزات ورزشی، تضمین می کند که در بسیاری از بخش های بازار از جمله بخش ورزش انفرادی، مجتمع های آب های گرم ، باشگاه ها، هتلها، مدارس و دانشکده ها، بازارهای محلی در بهترین جایگاه قرار گرفته است.

درایران نیز محصولات بدنسازی این شرکت مورد توجه باشگاه های درجه یک قرار گرفته و به نظر می رسد درهر استان یک تا سه باشگاه از این تجهیزات استفاده نمودند.

دستگاه های سیم کش پالس طرحی شبیه به تکنو جیم دارند ولی در قاب و تاج و نیمکت های متصل به چهارچوب متفاوت می باشند از لحاظ روانی و مکانیک حرکت بسیار روان و استاندارد می باشند ولی از لحاظ تنوع شکل درهمان فرم قبلی خود مانده و یا حداقل مدل های جدید این شرکت به ایران وارد نشده است. به هرحال این برند را به جرات می توانیم یکی از بیست برند برتر جهان بنامیم.

 

ثبت دیدگاه