شرکت nautilus

آرتور جونز رییس اصلی تجهیزات ناتلیوس اولین فردی بود که حرکات زیستی و فیزیکی انسان را در دستگاه

شرکت nautilus

آرتور جونز رییس اصلی تجهیزات ناتلیوس اولین فردی بود که حرکات زیستی و فیزیکی انسان را در دستگاه ورزشی ترکیب کرد. در ژوئن ۱۹۷۰ جونز اولین دستگاه را با نام BLUE MONSTER معرفی کرد که دارای چهار ایستگاه بود: پلاور، لت سرشانه پشت، پارویی و لت پشت بازو . در حقیقت قبل از اینکه جونز این دستگاه را بسازد، ایده ی فرد دیگری بود. امروزه ناتلیوس هنوز هم به دنبال ایده ها و روش های نوآورانه می باشد تا تجهیزات ورزشی اثربخش با کیفیت بالا بسازد. این شرکت در یک بخش از سایت رسمی خود صفحه ای به نام ثبت ایده قرار داده تا مردم بتوانند طرح ها و ایده های جدید را ثبت کنند و این شرکت ایده های جالب و قابل استفاده را از کاربران خریداری می کند.

شرکت nautilus بیش از ۴۰سال است که به مردم کمک می کنند که به اهداف فیتنس خود برسند. محل شرکت در ونکوور آمریکا قرار گرفته و بیش از ۳۰۰ کارمند در این شرکت کار می کنند. محصولات شرکت به صورت خرده فروشی و به صورت مستقیم به مشتری در سراسر دنیا فروخته می شود.

مجله کار و تجارت ونکوور شرکت ناتالیوس را به عنوان “سالم ترین شرکت واشنگتن” در سال ۲۰۱۳ معرفی کرد. همچنین به عنوان بهترین محل کار در سال ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ و بهترین کارفرما در دسته ی شرکت های ۱۰۱ تا ۵۰۰ کارمندی و بهترین تیم تولید دستگاه های تندرستی در سال ۲۰۱۱ شناخته شده است.

شرکت ناتالیوس در تولید دستگاه های خانگی با چند برند برجسته همکاری می کند که این برندهای همکار شامل     Nautilus®, Bowflex®, Schwinn®, Universal®, Octane Fitness® می باشند. ناتالیوس محصولات این شرکت ها را در بخش های دستگاه های هوازی ، تردمیل ، دوچرخه ، الپتیکال و دستگاه های مکانیکی مثل وزنه آزاد و لوازم جانبی باشگاه ها، تولید، بازاریابی و عرضه می کند.

ثبت دیدگاه