جانسون

شرکت جانسون فیتنس johnson fitness

شبکه جهانی جانسون johnson متشکل از ساخت تسهیلات در شانگهای و تایوان با مرکز توسعه و تحقیقات در

شبکه جهانی جانسون متشکل از ساخت تسهیلات در شانگهای و تایوان با مرکز توسعه و تحقیقات در آمریکای شمالی، شانگهای و تایوان می باشد. به علاوه شبکه ی جهانی این شرکت شامل ۲۶ شعبه و شبکه خدمات رسانی آن در۶۰ کشور می باشد که موجب خدمت رسانی آسان تر به مشتری ها در سراسر جهان شده است.

خانواده JHT شامل ۸ برند است که تمام کانال های فروش اصلی و بازارها را پوشش می دهد. از مساحت یک باشگاه خانگی کوچک گرفته تا تجهیز یک مرکز بزرگ فیتنس، جانسون برای هر سطح از فیتنس و برای هر بودجه ای راه حل می سازد.

جلو ران

جلو ران

با وجود افزایش فقر در تایوان پس از جنگ، موسس JOHNSON، پیترلو، میدانست که دنبال کردن رویاهایش به تلاش سرسختانه، بلند پروازی و روحیه کار آفرینی نیاز دارد که ۴۰ سال بعد تبدیل به هسته ای اصلی کسب و کار این شرکت شد.

اولین ساختمان مرکز سلامت JOHNSON در سال ۱۹۷۵ افتتاح شد. بیش از ۱۰۰۰ نامه به شرکت آمریکایی نوشت و درخواست حمایت و خدمات برای نیازهای تولید اولیه خود کرد. او تنها دو جواب دریافت کرد. یک شرکت تجهیز ورزشی به نام ایوانکو (IVANKO) از او درخواست کرد برای آنها هالتر بسازد. اولین سفارش او ۴۰۰ دلار برای ۲۰۰ قطعه صفحه هالتر بود و اینگونه او فلز جانسون را تولید کرد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

در سال ۱۹۸۰ کار تولید صفحه هالتر را به فضای فیتنس کاردیو گسترش داد.

اخیرا JHT بزرگترین سازنده تجهیزات فیتنس در آسیا و سومین سازنده بزرگ در دنیا می باشد. با یک سیر تولیدی که تمامی کانال های فیتنس و بازار را پوشش میدهد از جمله VISION و MATRIX و HORIZON.

پرس پا افقی

پرس پا افقی

باشگاهای زیادی در ایران از دستگاه های بدنسازی جانسون استفاده نمودند و جالب است که این وسایل هیچگاه کهنه نمی شوند و مدیران باشگاه ها وسایل بدنسازی جانسون دست دوم خود را به راحتی تعویض نمی کنند و اکثر باشگاه داران تعصب خاصی روی این برند دارند.

از بهترین دستگاه های این شرکت مولتی جانگل، کراس آور، پرس پا افقی و نشر جانب سیم کش جانسون را میتوانیم مثال بزنیم.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

حتما بخوانید

شرکت آلمکس ALLMAX هدف شرکت مکمل آلمکس بر پایه کیفیت در ساخت است. در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس دارد. این شرکت اعلام نموده ما فراتر از وظیفه مان عمل می ...
شرکت سلوکور CELLUCOR شرکت مکملهای بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیج...
شرکت کبری COBRA LABS COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ...
شرکت دای ماتیز DYMATIZE Dymatize Nutrition در سال 1994 تاسیس شد و یکی از پیشروهای صنعت مکمل با بالاترین کیفیت در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور در جهان عرضه می شود....
به اشتراک بزارید:

ثبت دیدگاه

*