جانسون فیتنس

شبکه جهانی جانسون متشکل از ساخت تسهیلات در شانگهای و تایوان با مرکز توسعه و تحقیقات در آمریکای

شبکه جهانی جانسون متشکل از ساخت تسهیلات در شانگهای و تایوان با مرکز توسعه و تحقیقات در آمریکای شمالی ، شانگهای و تایوان می باشد. به علاوه شبکه ی جهانی این شرکت شامل ۲۶ شعبه و شبکه خدمات رسانی آن در۶۰ کشور می باشد که موجب خدمت رسانی آسان تر به مشتری ها در سراسر جهان شده است.

خانواده JHT شامل ۸ برند است که تمام کانال های فروش اصلی و بازارها را پوشش می دهد . از مساحت یک باشگاه خانگی کوچک گرفته تا تجهیز یک مرکز بزرگ فیتنس ، جانسون برای هر سطح از فیتنس و برای هر بودجه ای راه حل می سازد.

با وجود افزایش فقر در تایوان پس از جنگ، موسس جانسون ، پیترلو، میدانست که دنبال کردن رویاهایش به تلاش سرسختانه، بلند پروازی و روحیه کار آفرینی نیاز دارد که ۴۰ سال بعد تبدیل به هسته ای اصلی کسب و کار این شرکت شد.

اولین ساختمان مرکز سلامت جانسون در سال ۱۹۷۵ افتتاح شد. بیش از ۱۰۰۰ نامه به شرکت آمریکایی نوشت و درخواست حمایت و خدمات برای نیازهای تولید اولیه خود کرد. او تنها دو جواب دریافت کرد. یک شرکت تجهیز ورزشی به نام ایوانکو (IVANKO) از او درخواست کرد برای آنها هالتر بسازد. اولین سفارش او ۴۰۰ دلار برای ۲۰۰ قطعه صفحه هالتر بود و اینگونه او فلز جانسون را تولید کرد.

در سال ۱۹۸۰ کار تولید صفحه هالتر را به فضای فیتنس کاردیو گسترش داد.

اخیرا JHT بزرگترین سازنده تجهیزات فیتنس در آسیا و سومین سازنده بزرگ در دنیا می باشد . با یک سیر تولیدی که تمامی کانال های فیتنس و بازار را پوشش میدهد از جمله VISION و MATRIX و HORIZON.

باشگاهای زیادی درایران از دستگاهای بدنسازی جانسون استفاده نمودند و جالب است که این وسایل هیچگاه کهنه نمی شوند و مدیران باشگاه ها وسایل بدنسازی جانسون دست دوم خود را به راحتی تعویض نمی کنند و اکثر باشگاه داران تعصب خاصی روی این برند دارند.

از بهترین دستگاه های این شرکت مولتی جانگل، کراس اور، پرس پا افقی و نشر جانب سیم کش جانسون را میتوانیم مثال بزنیم.

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه