جانسون فیتنس

شبکه جهانی جانسون متشکل از ساخت تسهیلات در شانگهای و تایوان با مرکز توسعه و تحقیقات در آمریکای

جانسون فیتنس

شبکه جهانی جانسون متشکل از ساخت تسهیلات در شانگهای و تایوان با مرکز توسعه و تحقیقات در آمریکای شمالی ، شانگهای و تایوان می باشد. به علاوه شبکه ی جهانی این شرکت شامل ۲۶ شعبه و شبکه خدمات رسانی آن در۶۰ کشور می باشد که موجب خدمت رسانی آسان تر به مشتری ها در سراسر جهان شده است.

خانواده JHT شامل ۸ برند است که تمام کانال های فروش اصلی و بازارها را پوشش می دهد . از مساحت یک باشگاه خانگی کوچک گرفته تا تجهیز یک مرکز بزرگ فیتنس ، جانسون برای هر سطح از فیتنس و برای هر بودجه ای راه حل می سازد.

با وجود افزایش فقر در تایوان پس از جنگ، موسس JOHNSON ، پیترلو، میدانست که دنبال کردن رویاهایش به تلاش سرسختانه، بلند پروازی و روحیه کار آفرینی نیاز دارد که ۴۰ سال بعد تبدیل به هسته ای اصلی کسب و کار این شرکت شد.

اولین ساختمان مرکز سلامت JOHNSON در سال ۱۹۷۵ افتتاح شد. بیش از ۱۰۰۰ نامه به شرکت آمریکایی نوشت و درخواست حمایت و خدمات برای نیازهای تولید اولیه خود کرد. او تنها دو جواب دریافت کرد. یک شرکت تجهیز ورزشی به نام ایوانکو (IVANKO) از او درخواست کرد برای آنها هالتر بسازد. اولین سفارش او ۴۰۰ دلار برای ۲۰۰ قطعه صفحه هالتر بود و اینگونه او فلز جانسون را تولید کرد.

در سال ۱۹۸۰ کار تولید صفحه هالتر را به فضای فیتنس کاردیو گسترش داد.

اخیرا JHT بزرگترین سازنده تجهیزات فیتنس در آسیا و سومین سازنده بزرگ در دنیا می باشد . با یک سیر تولیدی که تمامی کانال های فیتنس و بازار را پوشش میدهد از جمله VISION و MATRIX و HORIZON.

باشگاهای زیادی درایران از دستگاهای بدنسازی جانسون استفاده نمودند و جالب است که این وسایل هیچگاه کهنه نمی شوند و مدیران باشگاه ها وسایل بدنسازی جانسون دست دوم خود را به راحتی تعویض نمی کنند و اکثر باشگاه داران تعصب خاصی روی این برند دارند.

از بهترین دستگاه های این شرکت مولتی جانگل، کراس اور، پرس پا افقی و نشر جانب سیم کش جانسون را میتوانیم مثال بزنیم.

ثبت دیدگاه