شرکت impulse

شرکت صنعتی ورزشی ایمپالس تولید کننده و توسعه دهنده ی تجهیزات فیتنس می باشد. این شرکت با بیش

شرکت impulse

شعار آنها : راهی به سوی سلامتی

شرکت صنعتی ورزشی ایمپالس تولید کننده و توسعه دهنده ی تجهیزات فیتنس می باشد. این شرکت با بیش از ۳۵ سال تجربه در تجهیزات فیتنس، کاردیو و قدرتی و بیش از ۱۸ سال سابقه برای ساخت تجهیزات فیتنس برای برندهای دیگر، پیشرو جهان می باشد.

ایمپالس طیف وسیعی از تجهیزات باشگاهی و خانگی را با هزینه های به صرفه ارائه می دهد. تمام تجهیزات استاندارد و مقاوم می باشند.

مرکز توسعه و تحقیق فیتنس ایمپالس بیش از ۴۰ مهندس برق و مکانیک با تجربه و با مهارت دارد که سخت کار می کنند تا نیاز های مشتریان خود را به منظور بهبود کمی وکیفی برآورده کنند.

این شرکت داری مجوز ISO 9001:2000، ISO 10015 ، ISO 14001 ، OH SAS 18001 می باشد.

با ۳۵ سال تجربه، ساخت تجهیزات فیتنس به عنوان بزرگترین برند تجهیزات فیتنس در چین تاسیس شد و امروزه پیشرفت جدی در بازار انگلستان بدست آورده است.

ویژگی های شرکت ایمپالس :

  • ساخت OME برای برند های فیتنس پیشتاز جهان
  • دریافت سفارش کامل با لیبل تجاری با قیمت های رقابتی
  • قطعات اصلی تولیدات آن از منابع بین المللی مشهور و قابل اعتماد انتخاب و تهیه شده اند.
  • به کارگیری طراحان صنعتی از آمریکا و اروپا برای مشارکت در توسعه محصولات شرکت
  • تجهیزات با برند ایمپالس هم اکنون در بیش از هزاران باشگاه در سراسر جهان استفاده می شوند.

پشتیبانی این شرکت شامل تحویل و تجهیز دستگاه ها در باشگاه، خدمات پس از فروش در همه ی بخش ها عالی می باشد. همچنین در هنگام تجهیز باشگاه تیم متخصصین شرکت آموزش استفاده درست از تجهیزات را به کارمندان باشگاه ارائه می دهد. این شرکت دارای تیم طراحی باشگاه نیز می باشد که می تواند باشگاه ها را ابتدا بصورت دو و سه بعدی طراحی کند و سپس آن را برای مشتری بنا به درخواست آنها اجرا کنند.

در ایران دستگاهای طرح ایمپالس از محبوبیت زیادی برخورداراست به گونه ای که نمونه ایرانی آن نیز تولید شده و بسیار مورد استقبال قرار گرفت شما می توانید نمونه ایرانی وخارجی این دستگاه ها را از شرکت بادی فول تهیه فرمایید.

 

 

 

ثبت دیدگاه